Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Mat3s_“

<a> lidská debilita vážně nezná mezí
<b> Ale ano - IQ 50–69

<A> Také se vám to někdy stalo? V obchodě si vyberete třeba zubní pastu, mýdlo, lampičku nebo boty, dojdete s krabicí k pokladně a tam pokladní krabici rozbalí, aby se přesvědčila, co je opravdu uvnitř. Až donedávna jsem myslel, že je to kvůli tomu, aby snad nepoctivý zákazník zboží nevyměnil a do krabice nedal nějaké jiné a dražší. Ale je to kvůli něčemu jinému. Hledají tam peníze.
<B> V jednom kuse.. Nedávno jsem si třeba koupil kopačky, já vůl si nezkontroloval krabici, přijedu na fotbal, rozbalím, a tam tři mega.. Nebo jindy - koupím ženě CD player, rozbalí to, tam místo přehrávače dva a půl.. Pak seš za vola, že jo, že nemáš fantazii a dáváš peníze.. A v pětitisícovkách si fotbal taky nezahraješ.. Fakt mi to už začíná vadit.. Chápu, že čas od času se to může stát (omylem se dá tržba do krabice, krabice se pomíchají) ale poslední dobou je toho nějak moc
<C> To já si nedávno koupil krabici toaletního papíru, teď vám takhle přijdu na záchod, bylo to urgentní, rozbalím ji a tam ty nepříjmné, tvrdé bankovky... nu což, v nouzi jsem je tedy použil, ale nadával jsem jako špaček, vzpomínaje na hebký třívrstvý papír
<B> Ještě že ti to nedali v drobnejch!

Komentář: jen si dělejte srandičky z Davida Ratha!

<a> Táta si stěžuje, že prej mám v pokoji bordel.
<a> Můžu ho tak na tejden poslat k tobě na kolej?

<a> mně je hrozně zle. ale zvracet mi bohužel nejde...
<b> jestli chceš zvracet, tak vypij vodu se solí
<a> no fuuuuj... to bych se asi poblila
<b> ...

<a> tak už vím, co v menze znamená "jídlo" s názvem Loupežnická masová směs ..
<a> někdo z ní totiž vyloupil maso

<a> Hele, case, kterou jsi dal do té sestavy je dost hlučná, doufám že to zákazníkovi nebude vadit...
<b> Ty sis asi nevšiml pro koho ten PC je, co?
<a> Pro ten spolek neslyšících, ne?
<b> Přesně!
<a> Ajo, to mi nedošlo :-D Ale zase na druhou stranu, kdy jsem tam byl posledně servisovat, tak na dveřích měli cedulku: „Prosím klepejte“ :-D

<A:> sakra, nejradši bych si dal takovej ten vepřovej závitek s okurkou, špekem a vejcem s UhO a knedlíkem ze školní jídelny.... :-P
<B:> spanelsky ptacek snad ne kurva?
<A:> jo, no jo.... :D
<A:> dneska se mi v hlavě fakt masivně ztrácej názvy věcí :D
<B:> no to me tak nejak vseobezne...hlavne nazvy lidi
<B:> teda jmena

<Karel> co je stylisticka chyba ?
<Ferdinand> Kdyz se oblikas jako hoper a pritom poslouchas dechovku

Komentář: Před maturitou z CJ

<a> Trapas večera je, když obdivujete skvělý kostým čarodějnice, jedné postarší dámy a ona vám sdělí, že to není kostým...

<ona> už jsi mi dlouho nepřinesl žádnou květinu :-(
<on> trpělivost růže přináší

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.