Hlášky hodnocené kladně uživatelem „karlosnet“

<a> jak se mas?
<b> mmt, mam plnou pusu
<a> ale na icq jen pises, ty woe
<b> aha, sry, to mi nedoslo

<a> taka filozoficka otazka do plena: ked sa maturity oznacuju za skusku dospelosti, ako sa oznacuju statnice??? (skusky pecene? :)
<b> s vedomostami co mame skuska odvahy :)

Komentář: To teda trafil

<a> jak se to resetuje ? ctrl alt backspace ?
-!- a has quit

Komentář: zkusil to a trefil se...

<a> Pudes dneska do skoly?
<b> Nevim, ale asi jo, a ty?
<a> Moc se mi nechce, kdyztak az prestane prset
<b> ?
<a> kdyby zaclo :D

<marv12> Vsetci mi hovoria ze hram velmi dobre. Ale na serveroch si ma nikto nevsima aj tam si mi darieva ale aj tam nemam niekedy svoje dni. Poradte mi ako sa mam PRESADIT ?
<guru> marv12: kup si vacsi kvetinac a 5kg hliny a presad sa (najlepsie na balkone :P)

Komentář: Tak toto ma zabilo

<Marthy> Sakra, to mi budeš posílat do zejtřka
<Echo> Ale ne, vali to jaks taks
<Marthy> Jo, ještě vo něco pomaleji a posílám já tobě :D

Komentář: Posílání souborů přes Skype

<Dylen> caw
<..:Big Noob:..> no nazdar
<..:Big Noob:..> Já myslel,že tě mám v ignored :-)
<..:Big Noob:..> Chybička
<..:Big Noob:..> Moment..

Komentář: Zmatek v CL

<a> dobre odpoledne, co kutite ?
<b> ionizacni chemomorfni galvanizator
<a> h ?
<b> ionizacni chemomorfni galvanizator !!!
<a> Jo uz vim... prece ionizacni chemomorfni galvanizator, a jestli pak je perhumidni ?
<b> Jen vertodorzalne
<a> A co kvocient stimulace ?
<b> Aproximativni
<a> Takze s kumulativnim potencialem...
<b> Jiste. Ale liposukcni regrese anihilatorove katody je naproti tomu ciste explicitni.
<a> To zni znacne perfidne
<b> Tak ano. Jenze postpenitenciarni recidiva statickeho objektu nehrozi...
<a> Tak to je dobre, ale ma to odpovidajici kupozni reflex ?
<b> jo
<a> A je to polymorfni ?
<b> jo
<a> Luminokyneticke ?
<b> jo
<a> Fluorestcentcni ?
<b> jo
<a> A je to taky k necemu dobry ?
<b> Asi ne....

Komentář: horky leto forever xD nejlepsi rozhovor

<AAnnuullkkaa> a od koho víš jak sem odmaturovala?
<pNx> dneska se mi o tobě zdál sen
<AAnnuullkkaa> a zdálo se ti jak sem teda odmaturovala?
<pNx> Ne, jak sem tě ojel na WC.

-!- lejdy is N/A [masturbuju]
<sir> už jsi?
<lejdy> jo
<lejdy> co..?
<sir> :DDDDDDD
<lejdy> jak víš?
<sir> jak sem byl včera u tebe tak sem ti přepsal N/A zpravu :)))
<lejdy> cos tam dal
<sir> se jukni
<lejdy> ty hajzle!! dnes nedostaneš!!
<lejdy> :))
<sir> kua ou fok!!

Komentář: ale dala :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.