Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Myrdin“

<a> ty windowsacky hlašky nikdy nezklamou xD "Program Photoshop je program. Když ho odstraníte nebudete ho moci spustit"

<a> Dělej založ si facebook
<b> Proč? Když chci s někym komunikovat mám wowko.. a kdo nemá wowko s tim nemá cenu komunikovat

<kámoš> stala se mi nehoda.určitě jsem ojedinělý případ...
<kámoš> vyboural sem se v obrovské rychlosti na rotopedu.

<a> Dnes som stratila mobil a nejaky dobracik mi ho odniesol na policiu,odkial skusali volat na cisla zo zoznamu a zacali s <b>-brat.
<a> Rozhovor prebiehal nasledovne:
<a> "Dobry,tu policia.Volame spravne Gabka-brata?"
<a> "Aano.."
<a> "Nasiel sa totiz mobil.Mate nejakeho brata?"
<a> "Hm,nie,iba 2 sestry."
<a> "Aha,tak nic.Vdaka!"

Komentář: ..toť k policajnej dedukcii :D..ale i tak dakujem...dnes pre zmenu zaspavam s pocitom,ze ludia su fajn :)

<a> já se prostě Romů budu zastávat i potom všem, čím jsi argumentoval
<b> Pokud se jich tolik zastáváš, tak bych byl rád, aby jsi mi za ně vrátil kolo, které mi nedávno ukradli, díky moc

<on> je mi to líto :(
<ona> co je ti lito?
<on> nechal jsem tě dnes uschnout :(
<ona> ale no tak :) vždyť celej den ch*alo :) teď sice neprší ale dám si nohy do kýblu s vodou :)

Komentář: vyrovnaná to žena :)

<a> Cože? Nejvyhledávanějším seriálem na seznamu je Ordinace v Růžové zahradě!
<b> Normální lidi hledaj na googlu ;)

<a> hoj! tak jak bylo na zápase?
<b> Neuvěříš, jakej je <c> debil..
<b> Byl tam hlouček holek. Pěkný Slovenky.. Tak <c> že nějakou zbalí.
<b> Odebral se k nim, pozdravil a když se ho zeptaly "Ako sa voláš?" tak jim ten vůl začal diktovat svoje číslo...

<a> Pecka, jsem malou naučila otevřít koš, vyhodit plínku a zase ho zavřít...
<b> Gj :)
<a> Všechno by to bylo krásný, kdyby mi teď v odpaďáku nezvonil telefon...

<a> Ahoj nechceš dnes přijít k nám ?
<b> jo ráda :) budeš mít někoho doma ?
<a> ne, doma bude jenom Mourek.
<b> ou tak to promiň mám alergii na kočky.
<a> neboj, Mourek je rybka.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 minutami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.