Hlášky hodnocené kladně uživatelem „jerzi“

<Xi-xao> Jsi tu?
<Benik> Jo
<Xi-xao> Co?

Komentář: Skleroza?

<tomas> takze sudo mount /dev/hdc5 /media/disk
<dexter> mount: přípojný bod /media/disk neexistuje
<tomas> tak sudo mkdir /media/disk
<tomas> a pak to s mount
<dexter> command not found porad
<tomas> coze?
<tomas> mkdir not found?
<dexter> jj
<Botanicus> LOL
<tomas> blbost...
<Botanicus> Tak pust linux a necpi to do cmd ve widlich :D

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

<Kicka> a nezavola
<Bones> kto?
<Kicka> ty
<Bones> co ja?
<Kicka> nezavolas
<Bones> kam?

Komentář: No coment xD

<a> no jako me treba rano volal kamos, ze nema na jidlo, ale ma 50 pexes se sovama...

Komentář: nejen chlebem ziv je clovek

<a> uz to tisknes?
<b> nn jeste ne..
<b> jsem línej se zvednout
<a> ja mam od sebe metr stolak a nez bych natahl ruku pro mys, tak sem si na nb radsi nakonfiguroval vzdalenou plochu :D :D
<b> :D

Komentář: Počítačová generace

<johnko> inak ona je vždy taká tichšia?
<shaggy> zuzka? aj hej
<johnko> za to môžeš ty
<shaggy> čo? :D
<johnko> stavím sa, že vždy keď sa rozhovorí, tak jej niečím zapcháš ústa
<shaggy> :D kokot
<shaggy> ježíííš, tým nie :D
<johnko> hej na ten som myslel :D

Komentář: ale ináč je to slušné dievča

<a> Zvládl bys 6 holek najednou? A nekecej
<b> pcha, jednou rukou, od čeho máš 5 prstů a loket. Podpaždim bych si při tom moh ještě dolejvat pivo

Komentář: hm typek :D

<ScorPio> mě je 17 a tobě je kolik? :D
<Scretch> 17
<ScorPio> Narozen kdy?
<Scretch> V noci :D
<ScorPio> Debile :D Měsíc?
<Scretch> neni vidět,a okno se mi otvírat nechce :D

Komentář: marná snaha omg :D

<a> boha pi*i ku*wa, neviem kde mám fotky na disku je taký bordel :D
<b> kuaaaa nenadavaj
<b> s mamou riesim fakturu za mobil
<b> cumime do monitora a zrazu pred oci skoci
<b> "boha pi*i ku*wa" :D
<a> :D
<a> sorry
<b> v poho
<a> nehnevaj sa :D
<b> a ako schvalne mi sekne ICQ:D

Komentář: mama faktura a icq rulezzz :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.