Hlášky hodnocené kladně uživatelem „MistrBuBak“

<lojza> ja sem nikdy spanelsky nic moc rict neumel, muj vrchol je veta: No quiero comer mi abuelo muerto. (Nechci snist sveho mrtveho dedecka)

Komentář: ucime sa po spanielsky :)

<a> jsi tu?
<b> j
<a> goding / brno?
<b> g
<a> pudes vecer nekam na pivo? :)
<b> n
<a> proc?
<b> ?
<a> ?
<a> co na tom nechapes? :)
<b> premyslim, jak to napsat jednim pismenkem :)

<a> Jsem vzdelana :D Co mi dnes dalo nase prestizni lyceum? V hodine anglictiny jsem se dozvedela, ze medvidek koala pozira eukalyptove listy (nic noveho pod slunce), ktere se mu v tele premenuji na alkohol. Z toho logicky vypliva, ze je porad na srot. Takze az pujdete v Australii na prochazku, nedivte se kdyz do neceho slapnete. Je to najebany medvidek koala :D :D :D

Komentář: Kámoščin status :-)

<Evzenecek> jj to mela kamoska teorii, ze sperma chutna podle toho, co dotycnej chlapec naposledy jedl :D
<theresga> no to je ale pravda
<theresga> ale nemyslim že naposledy
<Evzenecek> no, ona pak kourila chlapci ze tridy, a kdyz druhej den prisla do skoly, rikala ze chlapec presolil polivku
<theresga> lol :D

<a> ok ale budes ma musiet cakat pre intrakom, lebo tam zabludim
<b> neboj
<b> vsetko sa spravi
<b> ja ta pockam
<b> zavediem na izbu
<b> tam ta zneuzijem
<b> potom ta opijem
<b> zase zneuzijem
<b> a mozes ist domov
<b> (tym zneuzitim myslim pomoct prekompilovat jadro) :D

<a> jo dneska ve škole se posral automat na kafe takže šel zadara a šárce ještě vypliv devět korun... :-)
<a> a pak ho školník zběsile vytrh ze zásuvky
<a> řval u toho že ho máme přestat srát... :-D

Komentář: error

<a> tyve ... sme dneska meli minutu ticha jako pamatku na 11.9.2001 a do toho kamosovi zacal zvonit mobil a jako vyzvaneni mel projev hitlera :) ... ucitelka malem dostala mrtvici

<on> safra milacku ty vis co udelat abys me nezhavila co? ta smska byla fakt kruta, a ted tu sedim a gatě na pul žerdi a ty nikde? :P
<ona> Petra tu ted neni, sla do obchodu. mamka

Komentář: no do řiti :D

<bübersson> a nebyla ti zima?
<čarodějka> nn, byla sem tam autem, takze ten kousek z auto do skoly a ze skoly do auta sem prezila, ale diky za optani... sem rada, ze nekomu zalezi na tom, jestli mi treba nahodou dopoledne nebyla zima... vis co, ted... az ted mam konecne pocit, ze v tomhle zmatenym a uspechanm svete nejsem sama... a ze i v tehle hekticke dobe existují hodní lidé, ktřeří nejsou v žádném případe sebestřední, nebo snad sobecky...
<bübersson> nemohla bys to trochu zkrátit??? se mi to nechce číst a nejseš jediná holka co mi tu píše...

Komentář: eště že existují hodní lidé

<a> to sou mementi vytiskni to at je trochu řit zejtra
<b> nn
<a> 2 malé detaily
<a> 1) nemam barvu do tiskárny
<a> 2) a nemam žádnou tiskárnu
<b> :-D

Komentář: tux rulz :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.