Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Sedly“

<Esge> rofl na team speaku
<Esge> kamarat sa rozprava s mamou, pocul som len jeho
<Esge> "co je k obedu?"
<snipper> hh
<Esge> daka odpoved
<Esge> "da se to jist jednou rukou?"
<snipper> LOL :D
<snipper> CS?
<Esge> ultima

Komentář: obed gamera...

<ona> Pomůžeš mi nainstalovat nové AVG?
<on> Jasně
<ona> Tak jak mám začít?
<on> Nejlepší bude když napřed smažeš to staré
<ona> A to udělám jak?
<on> Dej si Start - Všechny programy - AVG - Odinstalovat
<ona> Jaký Start?

Komentář: Po poslední otázce jsem myslel, že se zhroutím. Celá instalace nám zabrala bezmála 3 hodiny.

<Fishtler> Dnes ma moja mama 64 rokov
<Leo> oo ake krasne okruhle vyrocie

Komentář: Programatory na ICQ

<a> nemáš Vypsanou fixu?
<b> a na co ti bude? =-O =-O
<a> :-D :-D :-D :-D

Komentář: trochu mimo

<a> a co ty?
<b> no já sem den strávil klasicky aktivně a konstruktivně, takže sem spal asi do tří odpoledne, pak sem se válel, jedl, pak se válel jakože po jídle a když už sem byl z válení hladovej tak sem se najedl abych se pak moh válet po jídle...

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<a> Ma tu nekdo nejaky tip na poradne SCIFI?
<b> Nulovy schodek v rozpoctu CR :)

Komentář: DC++

<on> nechces si vzit v patek na sebe todle? http://www.xxx.kalhotky-mensi-nez-tanga-xxx.html
<ona> jedine kdyz si je vezmes taky :)
<on> :D a kam bych dal naradi? :D
<ona> co precuhuje ustrihni :)

Komentář: auu

<localhost> ja neumim psat
<camper> ja neumim cist :(
<otisak> a ja pocitat :(
<bibi_> ja neumim nic
<Esge> ja som uchylny
<Vilko> ja... radsi nic...

Komentář: chvilka pravdy na #travian.cz

<Lancek> kocky jsou zly
<Lancek> chovaji se pekne jen kdyz neco chcou
<Lancek> stejne jako holky
<Smallgirl> lance ---> <>

Komentář: smallgirl je holka :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.