Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Annacerv“

<a> nemas doma program na psani vsemi deseti?
<b> ne
<a> a nevis
<a> kdo by ho mohl mit?
<b> Mr. Google určitě vi...
<a> nemam jeho icq cislo a neznam ho

Komentář: LISK

<suky> Vis co rekla moje babicka?
<luky.m> Jejiz to bude zase hlod :D co? :D
<suky> ze az vyrostu bude ze mne prasak :D
<luky.m> tak ty pred babickou mluvis jako se mnou ne? :D
<suky> ne :D
<suky> ale pred mamou a tatou rekla
<suky> ze 100% vim o sexu vic nez oni :D

Komentář: rozhovor z icq

<amina> ja si myslim zemi holki mame vetsi mozek nez kluci

Komentář: No to určitě máte! :-D

<bübersson> a nebyla ti zima?
<čarodějka> nn, byla sem tam autem, takze ten kousek z auto do skoly a ze skoly do auta sem prezila, ale diky za optani... sem rada, ze nekomu zalezi na tom, jestli mi treba nahodou dopoledne nebyla zima... vis co, ted... az ted mam konecne pocit, ze v tomhle zmatenym a uspechanm svete nejsem sama... a ze i v tehle hekticke dobe existují hodní lidé, ktřeří nejsou v žádném případe sebestřední, nebo snad sobecky...
<bübersson> nemohla bys to trochu zkrátit??? se mi to nechce číst a nejseš jediná holka co mi tu píše...

Komentář: eště že existují hodní lidé

<a> jduspat, vylilajsemvodudoklabvesn icean ejakb lb n e:)
<a> dob rou
<a> sna dtozasprejde

<Horves> co mam napsat do toho kdyz spustim qip jako password
<Marcus> rofl
<Horves> a dal
<Marcus> lol
<Horves> dik

Komentář: jasny, password = rofl :-D

<heisel> Hele nepomlouvejte tady Nabucha...
<heisel> Buduju mu dobrou pověst tak mu to nekažte...
<heisel> A hlavně si jí sám nekaž Nabuchu

<RyTmUs85> posles?
<Tomooo> ne
<Tomooo> lebo ho mas aj ty
<RyTmUs85> a mozem ho niekde stahnut?
<RyTmUs85> nemam ho
<Tomooo> on je seriovo vo wine
<Tomooo> Windows Movie Maker
<RyTmUs85> povedz mi kde ho stahnem
<Tomooo> aj ty ho mas
<Tomooo> dpc daj start a programy... tam ho mas
<RyTmUs85> jaky start?
<Tomooo> nevies co je Start?
<RyTmUs85> ne
<Tomooo> sa pozri do lava dole
<RyTmUs85> aha

Komentář: Profik

<desan> dojdem si vytlacit tie lajstre
<zajcef> njn
<zajcef> zajcef
<desan> wtf?
<zajcef> sory
<zajcef> to som pisal heslo :-D

Komentář: dobra informacia sa vzdy hodi :D

<a> poradíš mi? prosím
<b> zjednodušíš
<a> jak?
<b> první rozšíříš podle vzorce a tím to převedeš na společný jmenovatel
<b> (a+b)*(a-b)
<a> nechápu ty smajlíky...

Komentář: matika trochu jinak...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.