Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Jehudo“

<a> ten trojúhelník je silně nekonvexní

Komentář: matika ve dvě ráno - nebo odpoledne? :D

<a> venku sněží :D
<b> mmnt odestru si
<a> jj
<b> twe
<b> my mame pred oknem strom
<b> jo... a snezi

Komentář: kazdeho prekvapi neco jineho...

<a> To včera mi Kačenka řekla ať jí povím něco romantickýho než půjde spát. Tak jsem jí odepsal něco ať ode mě básničky nečeká, že jí klidně vyfrézuju srdíčko ale fakt recitovat jí nebudu
<Bethan> :-D vyfrézuj mi srdíčkooo :-D
<a> Tobě ne, tobě vysoustružim robertka
<Bethan> ty seš blbej :D

Komentář: ICQ s kámoškou

<mali> no visim n 2 analoch
<mali> kanaloch
<mali> kua neprijemny preklep

Komentář: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net

<a> čus, nezajdem na jedno pivko?
<b> Hele sry dnes ne.
<a> jéžiš sorry
<a> to neni moje ICQ :-D
<b> ?
<b> A asi moje voe
<a> ja myslela ze je to moje ICQ a vono je to brachy
<b> jo v pohode, tak jdem?

Komentář: Radsi segru nez brachu :-D

<mirek> Zdar, tak jsem myslel, ze vejska mi bude vymejvat mozek, a zatim mi vymejva tak akorat jatra...

Komentář: Prvni rocnik na VS, pul treti rano :)

<a> ahoj...
<a> zjistil jsem ze jsem materialisticky patriot
<a> pac jedinou mou laskou jsou kompy... taklze jsem materialista :D
<a> a taky jeste pivo... a pivo je narodni dedictvi... takze i patriot :D
<a> materialisticky patriot :D

Komentář: materialisticky patriot

<Pavluška> prostě si mě autorizovala jeho kámoška a byla úplně hotová z toho jak jsem dokázala že když za ní matej přišel furt o mě mluvil a že tak pěkně aže je to u něj úspěch a ještě k tomu o holce takhle mluvit a ještě k tomu on prý a on mi slíbil že za mnou přijede do tanečních chápeš on byl ochotný si obléct oblek který nemá a prostě jet se na mě podívat??? ale srostě nesehnal oblek takže nakonec nepřijede ale prostě už jenom to že chctěl a prostě už mi mockrát řekl že mě má rád a jednou jsme se tak prostě jakoby kousli na icq ale kvůli kravině a on prostě z toho byl dost v prdeli a prostě dost to řešil pisal smsky že se omlouvá a prostě že mu na tom záleží a že to musí řešit už jenom z toho důvodu že mě má moc rádd chápeš mylsím že je to fajn ne?
<Pavluška> co si ymlsíš?
<Los Dementos> ja myslim ze segra neumi pit z flasky... kurwa!
<Los Dementos> jdu pro hadr...

Komentář: milostná zpověd

<Satik> co je dobry v takovejchhle firmach (popr. na takovychhle pozicich) umet? javu? naky frameworky k tomu?
<Johny> zalezi na jakou pozici a kterym smerem chces jit
<Johny> Pokud developer, tak znat Javu, kolekce, framework... treba spring, ORM (hibernate)
<Johny> pak treba jsp, nebo jsf
<Satik> A co znat, kdybych chtel nastoupit jako programator?

Komentář: IRC ZCU

<KFC> matura? vy jste se ucili? :D
<jarcec> jj a podstive

Komentář: Je to poznat...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.