Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Ordos_Koala“

<K> ježiši oni to zabalili do toaletního papíru!!!
<J> to je normalka:)
<J> musis to dat do neceho v cem se to neposere

Komentář: Zasilka z eshopu..

<thement> neshanite nekdo kalkulacku?
<Mrkva> thement: jakou?
<thement> hp 49g nebo algebru fx 2
<redtime> ja shanim alkohol
<thement> to ja taky
<thement> proto prodavam kalkulacku

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<Japan> no, na zachode mam jenom casaky .)
<b> to je taky strasna vec
<b> sem jednou byl na zachode u znamejch a meli tam ctyrlistky
<b> sem tam byl asi hodinu :)

<tomas> Jak vy to delate, ze ste tu celej den a k tomu jeste celej den kecate? To chci taky umet!
<anonym> tomas: spis se zeptej, jak to delam, ze jsem jeste neprisel o praci

Komentář: ubuntu@chat.linjab.net

<a> Prosim vas mi to nefunguje.
<b> Co nefunguje?
<a> Nemuzu se prihlasit.
<b> Co to presne dela?
<a> No napisu tam jmeno a heslo a udela to tydyt.

Komentář: Uzivatelska podpora - Poznej chybovy hlasky podle zvuku..

<a> ahoj. jenom neco odepis
<b> pičo
<b> :)
<a> ukazuju prave tatkovi jak se dela s icq:)
<b> delas si srandu?
<a> ne

Komentář: co víc říct :D

<xxerilane> se mne jen tak restartoval pc
<mmaattyy2> jj neco zkousim

<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano

Komentář: #zcu@IRCnet

<x-only> mno dobra
<x-only> je tu naka holka?
<x-only> potrebuju vysvetlit dve tlacitka na pracce
<x-only> (seriozne)

Komentář: #cz@IRCnet

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.