Hlášky hodnocené kladně uživatelem „umpalumpVbikinach“

<titanix> nekdo online?
<titanix> kouknete na google
<titanix> to jenom u me je misto loga google nejaka nahata zenska?
<titanix> hh, aha, asi si nekdo hral s proxy :)
<titanix> uz tam neni, ale byla pekna ... :D

<a> caw
<b> no nazdar
<a> kolko mas rokov??
<b> prilis vela na pokec cez icq
<a> peco
<a> povedz please
<b>31
<a> ok tak pa

Komentář: nejaka ivka si chcela pokecat

<creativman> meilo ses tu pls
<creativman> me se neak divne zmenila klavesnice
<creativman> mam z dole a mival jsem ho nahore
<creativman> cau meilo potrebuju pomoct s klavesnicou se me asi zblaznila

Komentář: No, i taci se najdou (z ICQ) ...

<PAVEK> zombux^2 teda kua porad te pisu se dvema striskama :)
<zombux^2> PAVEK: staci napsat z a TAB ;)
<PAVEK> LOL
<PAVEK> dobry tak po peti letech pobytu na IRC sem zistil ze nemusim vypisovat nicky
<PAVEK> no to je moc
<PrL> PAVEK: rofl!
<PAVEK> njn
<PrL> no, ja to zjistil po 4 letech :)

Komentář: porad se ucime :)))

<hanov> k cemu je switch ?
<JaMa> pro prepinani treba on/off ;-)
<hanov> j
<hanov> dik
<JaMa> np

Komentář: #penguin.cz@IRCnet

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<iSteve> mimochodem, kam jste zasantrocili yanka?
<Virnik> slapl na minu a nekde lita

Komentář: #czf@czfree.net

<Scr47chy> ahatomineprislo
<wzcom> a mezernik nevedem?
<wzcom> :D
<Scr47chy> nenefungujenamklavesniceamackatfurtalt+0032seminece:D
<wzcom> sesh doma?
<Scr47chy> nosem
<Scr47chy> tedaNoSem:)
<wzcom> lol
<wzcom> no a co teda s tema registrama?
<Scr47chy> heheOnoNejdeaSeShiftem
<Scr47chy> jaNevim:D
<Scr47chy> uzZTohoPsaniJakCurakMagorim
<wzcom> hehe, to je moc
<Scr47chy> kdbasponOtecMelPS2Klavesku
<wzcom> ja mam
<Scr47chy> btwNefachaMiaSeShiftemaipsilon:)
<wzcom> omg, uz mi nepis, neda se to cist a sem z toho nervozni
<Scr47chy> tSesMiPrdPlatnej,JaSiProNejakouZejtraZajedu:)
<Scr47chy> okaCus:)
<wzcom> nazdar... ;)

<smejdula> Modlitba zen: Pane, dej mi moudrost, abych pochopila muze, dej mi lasku, abych mu odpustila, dej mi trpelivost na jeho nalady, jen mi nedavej silu, nebo ho zabiju !!!!
<jack|home> smejdula: hehe
<smejdula> to sem psal znamymu hlasku ... dnes se kona novorocni sber nepouzitelneho odpadu.Vystrc svou starou at na ni nezapomenou a posli tuto sms dal, at tam nestoji sama.PF 2005
<smejdula> a tohle mi odpovedela jeho zena ;)

Komentář: #czech@EFnet

<D-Evil> PiXla : nejsem zlej, posilam te do prdele v tvym vlastnim zajmu, protoze chci, aby ses neco naucil. Takze mi s podobnejma kecama priste rovnou polib prdel

Komentář: #czf@czfree.net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.