Hlášky hodnocené kladně uživatelem „hopi“

« 1 2 3 »

<martin> Chystám pomstu, bude legrace. Už mám těch mladejch kurev dost :-)
<kopec> co ti provedla?
<martin> Před tejdnem se po ní slehla zem.Psala mi její nejlepší kamarádka, že se Pavla zdejchla do Krkonoš k příbuznejm a telefon vypla, aby od nich měla pokoj, bylo to prej ve vzteku a narychlo To mi bylo divný, takže jsem zkontaktoval všechny mé milované letušky, a zjistil podle passanger listu (kterej je jinak nepřístupnej), že odletěla na Rhodos :-)
<kopec> hmm
<martin> No....psala mi na FB do inboxu zprávu Martínku promiň, bylo to narychlo, už se na tebe těším, nemám tady signál, pojedeme v srpnu na tu Sicílii, mám tě ráda
<kopec> :-D ty vole!!!
<martin> No, bodejť by neměla...briliantovej přívěšek, pronajal jsem jí byt, oblečení Prada, kožíšek z lišky.... :-) Nepočítám ty různý White sensation atd.... to jsou blbinky Takže: Až odletí letadlo z Rhodosu, přistoupí k ní letuška s welcome drinkem - flaškou Balantinky, a dopisem. Dopis zní: Ahoj broučku, vítám Tě zpátky z Krkonoš. Doufám, že počasí Ti přálo. Máš 24 hodin na to, abys vypadla z bytu. Klíče mi hoď do schránky. Flašku první pomoci přikládám. A doufám, že si ten let holka užije :-)
<kopec> :-D nééééééééé... to bude hodně stylový
<martin> pam pa dam :-D

Komentář: stylová pomsta:-D

<katka> ahoj v jake soustave je 2+1=10 ? a)dvojkova b)trojkova c)osmickova d)desitkova
<tom> no ve trojkove, co jsi dala ty ?
<katka> jupi tak to jsem dala dobre, ale asi mi to vyslo nahodou...
<tom> jak to ?
<katka> tak jako jsem spocitala 2+1 je 3 a kolikrat se ti 3 vejde do desitky :)
<tom> lol :) dobrej zpusob a na "zbytek" serem :)

Komentář: historie se nepta jak, ale jestli :D

<a> tohle tropický počasí nedělá dobře mojemu zdraví. Už třikrát jsem přehlíd v cestě sloup, když jsem se koukal do něčího výstřihu..

14:03 <a> Čau, jsi tam?
14:10 <b> Ahoj. Jsem, ale akorát jsem krmila malýho...
14:11 <a> Nevyrazíme ven? Mám teď našeho mrňouse na starost, tak že bychom šli na vzduch společně...
14:11 <b> Jsem pro. Kam vyrazíme?
14:15 <b> Píp, jsi tam?
14:20 <a> Promiň, prťavec se pos... Musel jsem ho převlíknout. Můžem se jen tak cournout kolem. V kolik?
14:32 <a> Haló. V kolik?
14:47 <b> Šimon se poblinkal - odneslo to moje oblečení, jeho oblečení, ubrus a myš.
14:47 <a> Moment...
14:58 <a> Aleš se zase pos... Komplet.
15:10 <b> Hele, serem na to taky. Teď se Šimon počůral a proteklo mi to na nohavici. Takhle se ven nikdy nedostanem.
15:14 <a> Jj. Suším stůl. Aleš mi zvrhnul sklenici s pitím...

Komentář: Maminko, tatínku, děti jsou radost.

22:05 <a> Ej, tež tě tak sere, když někomu třeba na icku napíšeš nějaký dlouhý vzkaz nebo možná ani nemusí být nijak dlouhý, ale prostě něco napíšeš a čekáš třeba, že ti na to odpoví něco dlouhého, nebo že se k tomu nějak vyjádří, pak na to čekáš a on ti na to nakonec stejně odepíše "jj" ???
22:17 <b> jj

<a> Tak som dokoncil tu srandu na blokovanie javascriptovych prvkov, v pripade potreby je dole vpravo tlacidlo na ich odblokovanie.
<a> A ked tak nad tym teraz rozmyslam, asi nebol uplne najlepsi napad robit to tlacidlo ako javascriptovy prvok...

<a> dobrý den, telefon se mi stále vypíná a zapíná, máte nějakou radu nebo ho mám poslat na reklamaci?
<nokia helpcenter> dobrý den, zkoušel jste ho už vypnout a zapnout?

Komentář: nokia helpcenter:-D

<a> tohle mi právě přišlo od člověka vlastnícího titul Mgr. a kulaté notářské razítko
<a> "Vážený pane, děkuji za zaslaný email, ale bohužel připojená fotodokumentace se mi i přes opakovanou snahu nedaří otevřít... Přiznám se, že ani po konzultacích s techniky, se nedaří zjistit o jaký program pro otevření souboru ".rar" se jedná..."

Komentář: jednalo se o mail s rarem ve kterém bylo 20 fotek. ;)

<Gabina> Stejně jsou chlapi podřadná stvoření, ženy jsou ve všech oblastech mnohem lepší.
<Pekelnik> To si nemyslím. Co jich pracuje třeba v NASA... Nebo tam kde je třeba mozek a technická představivost.
<Gabina> Pořád vás vidím několik kroků za náma.
<Pekelnik> Jo, protože vás předbíháme o celý kolo :)

Komentář: Feministka Gábina

<zákazník> Dobrý den.
<technická podpora> Dobrý den. Jaký máte problém?
<zákazník> Nefunguje mi internet. Asi to bude v routeru.
<technická podpora> Dobře, resetujte router, odpojte ho na 10 sekund od zdroje a poté znovu zapněte. Pak se mi ozvěte.
<zákazník> Dejme tomu, že jsem to udělal. Co dál?
<technická podpora> Hmm, tak dejme tomu, že Vám to funguje. Nashledanou.

« 1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7654 dny

Hláška #597

<shorty`_> asi je to dost ot ale


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1931 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2236 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2587 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2792 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3007 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 24 hodinami

K hlášce #41049

Re:

nakopnuta_sova
před 13 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 30 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
před 30 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 31 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.