Hlášky hodnocené kladně uživatelem „jestbone89“

« 1 2 3 »

<a> jak se řekne anglicky pozítří?
<b> toyota

Komentář: Today.. Tomorrow.. Toyota..

<a> muzes mi jako rict proc jsi ji to zabalil do raru? ted jsem ji musel hodinu vysvetlovat kde stahne winrar a co dal
<b> jsou vanoce ne, at si to rozbali

<ona> proboha jak me štve něčí lhostejnost =(
<on> a co já s tím...

<a> tak co kino?
<b> film ušel, ale rozsekali mě týpci před náma, když začal film tak jeden k tomu měl komentář: "Ty vole co to je kvalitu to je snad kino RIP"

Komentář: Harry Potter 7 (1/2) , 00:01

<on> Myslim že začnu chodit pouze z ošklivejma holkama, ty mě aspoň nebudeou podvádět
<ona> hezký holky sou svině...
<on> Ehm...nezašla bys někdy na kafe?
<ona> moc ráda
<ona> tak moment...ty šmejde!!

<a> Dneska se mě mamka ptala, do kolika sme včera hráli.
<a> Tak sem jí řekl že do půlnoci :D
<b> hehe, ještě že se nezeptala do kolika jsme hráli dneska ;)

Komentář: CSka až do rána :)

<Tech_Support> A skúšali Ste to vypnúť a zapnúť?
<Zákazník> Skúšal som to vypnúť, ale už som to nezapol.

<matka> Nechal sis doma klíče....
<matka> a mobil....

Komentář: SMS..,když jsem se vrátil domů ;)

<fraggle> Cau, prosimte chci reklamovat ban :) rekl jsem adminovi ze je blbej kre*en a on mi dal ban do 32.12.2020 -> stojim si zatim ze sem mel pravdu ^^

<Toe> tak jak jsi dopadl na zkousce z chemie?
<Jerry> No tak přijdu tam, sednu, vytáhnu si otázku. Chvilku nám dal na přípravu, moc sem toho nevěděl, tak jsem toho taky moc nenapsal. Pak mě začal zkoušet, sem tam sem něco řekl ale většinou doplněno o nějakou blbost. On už tak protáčel zoufalstvím oči. Pak se tak na mě podívá a povídá: "Tak co s váma?" a dodá "Víte co je to Zerg?" Moje srdce hráče Starcraftu najednou zaplesalo, koukna na další lidi, co seděli naproti a teprve čekali na vyzkoušení, bylo viděl jak se snažej si vzpomenout, co to je za sloučeninu nebo tak a já se jen lišácky usmál, v duchu si řekl "konečně se ty prosezený hodiny i Starcraftu vyplatěj," a povídam mu s lehkým úsměvem: "Samozřejmě." a on mi na to povídá "Výborně, tak příště míň hrajte a víc se učte a přijďte třeba za týden." :(

« 1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.