Hlášky hodnocené kladně uživatelem „flame666x“

« 1 2 3 »

<a> ja som heterosexual, a oprav ma ak sa mylim, ale ja napriklad mozem uzavriet pravne podchyteny zvazok s mojou partnerkou, ak to budu moct robit aj homosexuali, akym sposobom to bude nadpravo?
<b> hociktory homosexual predsa uz dnes moze uzavriet manzelstvo s tvojou partnerkou...

Komentář: diskusia o registrovaných partnerstvách

<on> ted me uprimne pobavil jeden kolega
<ona> copak?
<on> jsem mu hlasil problem v jednom nasem systemu, ze kdyz kliknu na tlacitko vyskoci mi chyba..on rika: jo ok, zmen si toto a toto a dej vedet..tak jsem to zmenil a rikam: no tak ted to tlaciko je zasedly a vubec na nej kliknout nemuzu a on: ok tak problem vyresen, error uz nevyskakuje :-D

Komentář: IT firma

<> No a jakej máte prohlížeč?
<Zákazník> Firefox Mozzarella?....no prostě ten salám!

<a> No co mi chceš ještě říct abys mě naštvala?
<b> Neustále mě překvapuje jak jsme my ženy silné a jak máme dokonale vytvarovanou schopnost sebezapření.
<a> Ty ji nemáš.
<a> Žereš nutellu.

Komentář: Nemám... :( :D

<a> ku*vadrát
<a> ale mega ku*vadrát
<a> tatik si přistěhoval domů Ivana...
<a> a kdo myslíš,že ho bude krmit...
<b> si berete Ukrajince ze stavby domů nebo co? :D :D :D
<a> :D :D :D :D Vole, :D toho hroznýše co měl v práci :D

<a> Ahoj...Nevíte někdo jak smazat tento počítač.Já ho stjně nepoužívám a on zabírá moc místa.

<a> dneska je ale den..
<a> teda noc ...
<a> no vlastně den..
<a> den má datum ... a ne noc...
<a> no je totiž přes dva dny
<a> achjo ... jdu filozofovat do jiného chatového okna.
<b> wtf? =-O
<a> no...!
<b> vysvětli mi to :-D
<a> prostě když máš v kalendáři datum, tak to je datum toho dne a ne noci.....protože tanoc co začne dneska končí až zítra, takže jsou očíslované dny a ne noci....takže když napíšu "to je dneska noc" tak je to blbost...protože nevíš, jestli to byla ta noc ráno nebo večer, ale když napíšeš "to je dneska den" tak to víš jasně!!
<b> já se z Tebe poseru :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

<a> vytahovat se s tím, že umíš hrát internetovou hru je asi jako vytahovat se, že sis odpanil ruku

<a> pojd na horu prisla mi na prodejnu nova tv
<a> masakrozni :D
<b> cože?
<b> povídej..
<a> ani na heurece se neprodava :)
<b> nechápu.. jako že maj obchodníci malý tržby?
<a> teda prodava ale jen v nejvetsi uhlopricce tuhle nesezenes :)
<a> http://3d-televize.heureka....
<b> jo nová TV, já myslel TV Nova :D

<a> vysvetli mi proc kdyz mam 3 dny volna stejne ten protokol delam vzdycky vecer pred tim
<b> Protože prokrastinace je svině.
<a> amen

Komentář: Studentský život je těžký

« 1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.