Hlášky hodnocené kladně uživatelem „KaMilka“

* Celebrant is typing...
<Qwerty> jo?
<Qwerty> jestli si jen zkoušíš psát do ICQ okna nebo potřebuješ jen zkopírovat nějakej text, tak si mě nepřej :D

Komentář: Typing notify...

<celebrant> wow, už dlouho jsem nestahoval něco rychlostí 3,9 kB/s... připomíná starý dobrý časy

Komentář: asi trochu mimo :D

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

<a> kdybych kdysi nevysedaval u C+C tak mam mozna i vice decek jak 1
<b> uz jsem se leknul ze C++
<c> :o
<d> :)

Komentář: Command & Conquer

<ona> cauky
<ona> potrebuju radu
<on> cus
<on> ptej se
<ona> chveje se mi monitor
<ona> jen tak jemne ale skube to s vocima
<ona> co stim
<on> vyndej si vibrator...

Komentář: chtela to svest na techniku... :))

<Danny> hej, to je jak u nás to sem přišel za mámou a řikám: já dneska nebudu večeřet, je mi blbě a ona na mne: by si taky furt jenom žral
<kapi> dobře tvoje mamka
<Danny> ona je njelšpí hlavně její IT znalosti sem se ptal táty: my máme jakou tiskárnu? jehličkovou nebo laserovou a máma přišla - černobílou, ne?

Komentář: Maminka tě naučí všemu!

<S23> lol
<S23> ted sem netusil:
<S23> dam 92 - 46
<S23> na kalkulacce
<S23> vidim 46, tak si rikam, nemack sem enter
<S23> zmacknu a nula a rikam si blbost
<S23> pri druhym vypoctu mi to doslo

<Mikeek> lol sem myslel ze WC znamena Wild Call (neco jako "priroda vola") a vono je to Water Closet :DD

<a> vole tak sme s Nikčou zase spolu
<b> Fajn, vrátíš mi to Péčko?

Komentář: ICQ...

<НЕ}!{Н@Я> hello!!!
<Junglementall> cus
<НЕ}!{Н@Я> привет
<Junglementall> aha
<Junglementall> tak s tebou si asi nepokecam...

Komentář: pozdrav z vychodu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.