Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Edgarix“

<a> dnes jsme s kamaradkou odhalily dalsi z pocitacovych taju!
<a> prisly jsme na to co dela ten scroll lock
<b> hmm.. to mě zajímá, to jsem nezjišťoval :)
<a> jak sou na klavesnici ty tri svetylka
<a> tak scroll lockem se ovlada to vedle caps locku

<a> ten google :D
<b> ?
<a> nemužu najít klíče
<a> za chvilku se na to vyseru a jdu na komp
<a> z prdele napíšu klíče do google
<a> najednou odkaz skříně
<b> no?
<a> podivám se do skříně a ty klíče tam byly

Komentář: google powa :D

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> Líbila se mi a chtěl jsem být originální, tak jsem jí popřál: "vše nej xvátku".
<a> Potíž byla v tom, že měla narozeniny...
<b> No aspon si byl originalni :D

<a> Asi umřu na ozáření :(
<a> Podle hustoty kterou jsem teď vypočítal práve držim v ruce kvádr z plutonia xDDD

Komentář: Nadějný fyzik ...

<a> tak co kino?
<b> film ušel, ale rozsekali mě týpci před náma, když začal film tak jeden k tomu měl komentář: "Ty vole co to je kvalitu to je snad kino RIP"

Komentář: Harry Potter 7 (1/2) , 00:01

<a> Tak ti tak ve dvě v noci gamesim Silent Hunter. Zrovna jsem v taktický mapě a najednou vidím, že se blíží torpédo. Dělalo takový divný kličky. Juknu na měřito, odhadnu rychlost na 100 m/s. Nařídím nouzový ponoření a vypustim falešný cíle. No a najednou to torpédo vystoupilo z monitoru a skočilo mi na brejle. Udělal jsem salto vzad, srazil rukou tiskáru a vytrhnul sluchátka z počálu.
<b> Tyvole co to bylo?
<a> Normálně taková malá muška, která vypadala uplně jako torpédo. Tomuhle já řikám ineraktivní hra!!

<a> a čím bys chtěl vlastně bejt?
<b> JUDr.
<a> nevím jesli bych chtěla abys mě zrovna ty operoval :D
<b> Ok, tak jinak - právníkem

<a> Hele co, že je ta kladina?
<b> Hmm, že by opak záporniny?

23:51 <Kajika> Ahojík :)))
23:52 <Johny> nazdar...
23:52 <Kajika> Co tu ještě děláš ?Neni už moc pozdě ?xD
23:53 <Johny> Hm, máš pravdu
23:53 -!- <Johny> has quit

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.