Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Banan“

<pharo> manzelka sa mi smeje ked som jej povedal aby klikla na vypinac v kuchyni

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

<a> tak jsem pred chvili asi udelal nejhorsi obchod v zivote :-D
<b> copa?
<a> vzal jsem bratrovi balik kterej mu prisel:-)
<a> a on si ho neobednal :-D
<b> heh
<b> a kolik to stalo?
<a> 2200
<b> pekny
<b> a co v tom je?
<a> jj velmi
<a> nejaky obleceni
<b> supr.
<b> tak bez na namesti, tam je ted trh. to udas za tri
<b> jestli je to obleceni pekny.
<a> to si nemyslim :-D
<a> je damsky
<b> looool
<a> to jedno tilko je hezky ale zena by ho asi nenosila
<a> ale je to vostry
<b> no to teda jo.

Komentář: o zkusenost bohatsi a 2000 chudsi :-)

<a> uz to tisknes?
<b> nn jeste ne..
<b> jsem línej se zvednout
<a> ja mam od sebe metr stolak a nez bych natahl ruku pro mys, tak sem si na nb radsi nakonfiguroval vzdalenou plochu :D :D
<b> :D

Komentář: Počítačová generace

<chatpall> zombi nieco som od teba chcel ale zabudol som co tak to necham tak
<zombi> tak co mi pises ROFL
<chatpall> neviem len aby si vedel a aby si sa preto netrapil
<zombi> :))

Komentář: priatel :))))

<ona> nechtela bych bejt chlap..
<on> ja zenska
<ona> teda jako chtela bych ale jedine homosexual.. to bych chtela :)
<ona> me nove prani..
<on> ja nevim.. bejt zenska.. ta predstava ze tam mam.. to.. a ze se po me sape nejakej upocenej chlap a strka neco do me...
<ona> mas pravdu taky chci bejt chlap

Komentář: Ničení ženské populace :D:D

<a> posli mi plz instalacku RARu
<b> ok, pohladam ju
<a> diky
<a> omg, a preco si ju zraroval?

Komentář: minimalizace :D

<Thinky> mno, stahnul jsem něco jako image
<Kopec> mno... tak ho mountni pres Daemon Tools
<Thinky> "Disk může být poškozen, nebo používá formát, který není kompatibilní se sstémem Windows
<Kopec> a cos to vubec stahnul? treba to je nekompatibilni
<Thinky> Warcraft 3
<Thinky> myslíš, že (MAC) něco znamená? :-[

Komentář: aha... :-D

<Creasser> nebavi me jezdit hrat koncerty do phy ;-)
<Creasser> kor kdyz na ne nikdo nechodi
<Creasser> stejnak budem slavny az po smrti
<Creasser> :))
<harry_x> jj
<harry_x> v lete budu asi delat zbrojak
<harry_x> vam pomuzu
<harry_x> k slave

<a> tak mám v pc jedinej funkèní OS a to je LInux....
<b> t ses celkem HC :D
<a> docela jo no
<a> jsem hledal nějakej plugin na přehrávání mp3
<b> jakej plugin ? dyt to prehrava normal, ne ?
<A> no me momentalne ne. ale nasel jsem misto toho sajtu plnou lesbickyho porna takze ted me ty mp3 nejak nezajimaj...

Komentář: jo..tak to pak jo...hlavně, že ti to funguje....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.