Hlášky hodnocené kladně uživatelem „daweed“

<a> :-*
<b> :-X
<a> :-D
<b> Tvůj konektor * není kompatibilní s mím vstupem X...
<a> :D:D lol

Komentář: ...co už...

<jarda> nevis jestli dali na ten nuselak ty nove zabrany
<st3pan> jeste prej ne
<jarda> dobre
-!- st3pan has quit

Komentář: den pred maturitou

<a> cau jak se rekne anglicky @>]

<a> dobre odpoledne, co kutite ?
<b> ionizacni chemomorfni galvanizator
<a> h ?
<b> ionizacni chemomorfni galvanizator !!!
<a> Jo uz vim... prece ionizacni chemomorfni galvanizator, a jestli pak je perhumidni ?
<b> Jen vertodorzalne
<a> A co kvocient stimulace ?
<b> Aproximativni
<a> Takze s kumulativnim potencialem...
<b> Jiste. Ale liposukcni regrese anihilatorove katody je naproti tomu ciste explicitni.
<a> To zni znacne perfidne
<b> Tak ano. Jenze postpenitenciarni recidiva statickeho objektu nehrozi...
<a> Tak to je dobre, ale ma to odpovidajici kupozni reflex ?
<b> jo
<a> A je to polymorfni ?
<b> jo
<a> Luminokyneticke ?
<b> jo
<a> Fluorestcentcni ?
<b> jo
<a> A je to taky k necemu dobry ?
<b> Asi ne....

Komentář: horky leto forever xD nejlepsi rozhovor

<dc> premyslim jestli se mam jit vysrat nebo jestli se na to vyseru
<dc> rofl to zni blbe ;)

<Lester> root
<Lester> k*******k
<Lester> ee
<Lester> zapomente to :)

Komentář: neni okno jako okno

<podgorny> jestli z toho nebudou prachy nebo sex, tak na to snad fakt ser :-)
<b> no rikala ze si pak budu moct neco prat,a ja mam bujnou fantazii *JOKINGLY*
<b> i kdyz s ohledem na to ze je v sedmym mesici tak sem dost limitovan:-)

<Rat> cuss
<Raz> cj?
<Rat> nemas kunuvzubech ?
<Raz> ne mam kokotanaicqcomiporadpise

Komentář: co je kunavzubech...?!xD

<a> Haloooo:D
<b> cuuuuussss
<a> Zdaaaar, myslis, ze bys mohl provest rotaci sveho tela o uhel velikosti pi? Je jedno, jestli v kladnem, nebo zapornem smeru
<b> jasna paka, jen rekni kdy...
<a> No myslis, ze by to slo ted?

Komentář: rozhovor dvou spolubydlicich (matfyzaku) na koleji... <b> mel sluchatka a slovni vyzvu k rozhovoru neslysel

<matto> stalo sa ti ze si v captche pri pridavani prispevku mal napisane IDIOT?

Komentář: uz aj pocitace ho poznaju :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.