Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Beerius“

<neefeertiti> Tak ostatně kdyby byly děti GPL, tak bychom na nich mohli stále pracovat a průběžně odstraňovat chyby. Jenže děti jsou spíš jako Windows, stojí plno peněz, věčně dělají něco jiného, než chceš, ačkoliv třeba nejsou to, co jsi očekával, tak už nemůžeš nic změnit na jejich genetickém kódu a vždycky mají mnohem větší nároky, než jim můžeš dát.

<a> tak ti preju zdravi stesti atd. do novyho roku
<b> no moc origo nejsi ale lepsi nez ta moje
<a> proc?
<b> ...mi poprala, aby se mi v novym roce zvedl aspon plat!

<ona> se mi dneska zase něco povedlo:-/
<on> copak?
<ona> jsem vlezla k bráchovi do pokoje a on sedí u noťase a nadává, že mu nejde klávesnice... tak mu říkám: "A máš jí dobře zapojenou?"

<a> uaaa odešla mi myš, budu kvůli ní plakat
<b> chudák
<a> sotva sem si na ni pořádně zvykl
<b> chápu tě, mě nedávno umřelo morče :(
<a> musím rychle najít jinou a vyměnit, mám rozjetou pařbu
<b> no comment...

Komentář: střet 2 světů

<a> Jsem byl dneska u <c> doma. On je takové správné geekovské prase, jsem se tam brodil mezi jeho CDs a hledal moje Ubuntu.
<b> Souhlasím, jednou jsem mu půjčil myslím Diablo II... už jsem ho nikdy neviděl
<a> On to, to hovado, má všechno v jedné krabici naházené.
<a> Některé disky byly v hrozném stavu, prasácky propiskou popsané a tak.
<a> Ale nejvíc mě fascinovalo cd, které neslo lihovým fixem psaný nápis "PRÁZDNÉ"

<MelkorNemesis> ale vetsinou ucim ja ji, a ji se to moc nelibi, weby delam uz 5 let :X
<MelkorNemesis> treba ona mi dala 5ku v programovani za to, ze sem pouzil "break;" a ona nevi co to je
<MelkorNemesis> mimojine holky na biskupskem gymnaziu delaji "xhtml, css, c"... a my na IT delame "pascal, HTML"
<MelkorNemesis> pamatuju si, jak nas ucila algoritmy a cykly... na pisnickach
<MelkorNemesis> "pes jitrnicku sezral"
<MelkorNemesis> a potom bylo jeste pripocitavani stringu pri pruchodu loopem na pisnicce "kdyz sem ja slouzil to prvni leto..."

Komentář: Debata o urovni vyuky na SS...

<a> Ty vole, to mi nesezeres co se mi stalo na Stepana!
<b> No?
<a> Tak konecne sedim v mym fare s tou borkou co to do ni valim uz mesic, vezu ji domu z rande a snazim se vyparkovat v hustym prazskym provozu... tak couvam, couvam, davam bacha abych to neskrtnul a najednou PRD rana jak z dela...
<b> Napalils to nekam?
<a> Ne ty vole, usral sem si...

<a> Nejspíš je třeba něco učiniti a nastoliti zpět rovnováhu celého vesmíru.
<b> fajn, jdu si dát kafe

Komentář: Debaty o nespravedlnosti života x)

<ona> no on rikal ze by se mnou nejake fotky mohl udelat...
<on> a proc neudela?
<ona> napsal mi at mu poslu i nejakou vice erotickou fotku ze tam si me prohlidne lip...
<on> a poslala?
<ona> no... poslala jsem mu fotku jak sedim ve vane kdyz mi byly asi 3 roky...

<lolecz> tak co ty alkoholiku jak jde zivot?
<senergy> mati mi rekla ze pokazdy, kdyz se vozeru, udela mi do kalendare k tomu dni maly prasatko... tak sem ji koupil par propisek a dal ji je se slovy "kdyby to nestacilo tak si rekni"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.