Hlášky hodnocené kladně uživatelem „pjotr97“

<petr> jed kurva
<herry> drz hubu debile
<petr> delej pyco
<petr> ty nez se vyhrabes z baraku tak je 3/4
<petr> delej
<petr> ty si kokot
<petr> muzes mi rict na co cekas?
<herry> vybiram si pisnicku, co si pustim az se budu oblikat

<a> kamoska si dava buduci tyzden piercing do bradavky...
<b> ufff to bude boliet, co na tom vidi?
<a> vies ked si ju da prepichnut tak sa jej neskor spravi okolo dierky vpichu jemna kozicka a ty bude potom este citlivejsia na dotyk...
<b> aha cize ty tvrdis ze ked si jebnem klinec cez zalud tak po tom co sa preberiem z mesacnej komy ho budem mat neskutocne citlivy? :-D

Komentář: Ako byť citlivý...

<Mishulka> Jsem ti rikala, ze jsem wcera potkala Wercu, jsme se asi dwa roky newideli :)
<Balone> No to je hezky, co delas zitra odpoledne, mas nekoho doma?
<Mishulka> Nemam, chces prijit? ;)
<Balone> jj prijdu
<Balone> a vezmu sebou nacini
<Mishulka> chich :)
<Balone> a tim nacinim ti rozmontuju klavesnici a vyndam ti to podelany Wecko!

<a> Lásko, chytla jsem od tebe rýmu :(
<a> Jinak dobré ránko :-*
<a> Já tě asi miluju :-*
<b> Lásko já nemám rýmu...

Komentář: hups :D

<a> děti by bibli číst neměli
<b> ale pravidla českého pravopisu rozhodně ano

<a> Hele ty jsi chodila s Jirkou?
<b> jo...
<a> a jakej je? ^^
<b> je na me moc IT... jako bych chodila s robotem :)
<a> Co kdybych mu konecne napsala, ze ho miluju? Co myslis, ze by mi odepsal? :)
<b> SYNTAX ERROR... mozna

<a> nevis kde bych nasla co znamenaji vsechny ty zkratky jako omg, rofl, rtfm a tak
<b> googli
<a> no vidis, tuto treba vubec neznam

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

<egres> este ze dnes je uz zajtra... aspon vcera nic nedomrdam

Komentář: jasne nie?

00:22 <a> veselý vánoce!

Komentář: 1.1.2008

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.