Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Danik02“

<dominik> prečo zrovna ja musím byť obklopený susedmi kokotmi
<dominik> sused čo býva nado mnou mi furt pičuje že hrám na elektrickú gitaru
<dominik> a on dvanásť rokov, čo tam bývam, vŕta
<dominik> proste v kuse vŕta
<dominik> on musí mať poličky aj na strope
<dominik> asi mu žena odopiera sex
<dominik> chudák frustrovaný

<a> viděl jsi ukázky na ten nový katastrofický film 2012? Vypada to docela hustě udělané.
<b> Ani nemusim. Je mi naprosto jasne co v nem bude. Nejaky (americky) superodbornik na mayske kalendare se bude snazit presvedcit lidstvo o nevyhnutelne apokalypse a predlozi zaruceny recept na to, jak se tomu vyhnout kdyz budou jednat vcas. Pochopitelne ho budou vsichni ignorovat (jinak by prece nemoh nasadit na prezidenta ten vyraz: "Ja ti to rikal voe"). Pak se teda po patnacti minutach nudnych dialogu a supermoderne udelanych grafu a simulaci planeta uraci zacit apokalypsit. Z opomijeneho brejlovce (z ktereho se zazracne vyklube byvaly prislusnik specialnich jednotek) se najednou stava modla pro cele lidstvo, banda jeho vlastnich pubertalnich fracku zacne sveho jinak zcela ignorovaneho fotrika primo zboznovat. Pote bude nasledovat serie prirodne-katastrofickych sekvenci peclive vybranych z doomsaying katalogu nejakych ekopakos. Na konci nemuze chybet happy end. Zachraneni planety by bylo vzledem ke scenari lehce kontraproduktivni, takze apokalypticke besneni prezije pouze superodbornik-hrdina & familly, polozborena, ale stale hrde cnici socha svobody a jedna lehce osmahnuta americka vlajka, ktera bude povlavat ve vetru az do zaverecnych titulku.

<chemik> jak se sakra preklada fraze we will rock you
<admix> ukamenujem te

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<a> přemýšlím jaký sport začít provozovat
<b> Slyšel jsem, že masturbace je pěkný sport.
<a> V tom jsem dvojnásobný mistr světa , evropy a destinásobný mistr Čr
<b> A prezident planety co?:-D
<a> Jo po mně pojmenovali mléčnou dráhu :-D

<a> a umis cykly, treba for?
<b> jo, nejaky fory znam... chces nejakej slyset?

<a> a proč si vlastně přišel pozdě ? do tý školy ?
<b> :) bys nevěřil jak sem blbej :D víš jak jezdí ke škole MAD jen 4 a 5 ?
<a> jj
<b> no tak já sem někde slyšel že tam jede i jednička, tak čekám na čtyřku v klídku, tak přijela jenže narvaná a nikdo další se tam už nevešel.Tak si říkám co ted ? no a přijela jednička :) chvilku sem čekal a a začali do ní nastupovat prostě prváci jak já s batohama atd tak si říkám to bude ok pojedu tímhle, tak sem nastoupil a jedem.Stále jedem, koukám z okna a už si říkám : to jedem jinudy ?, no furt jedu nenapadlo mě vystoupit a dojel sem až nakonec drah MAD kde vystupujou i řidiči
<a> ty seš blbec :D
<b> njn, tak sem vystoupil, posranej kde to vlastně sem a tak sem se někam vydal, jdu jdu nějakejma cestama divnejma, a už mě to nebavilo tak sem se zeptal nějakýho borce : prosim vás kde je tady střední průmyslová škola v ulici manželů curieových ??? borec se zamyslel a : no to je tak 3 kilometry tímhle směrem :(

Komentář: nakonec odchytl MAD asi po kilometru cesty :)

<a> Jen mi přišlo nespravedlivé někam s tebou vyrážet, aniž bys o tom věděl...

<a> Obyčejná česká vodrbovačka.Jsme překvapen že na to eště někdo chodí, páni z Kabátu by se měly vrátit do 80-tých let.
<b> Lidé, kteří poslouchají kabát, nechodí na stránky české filharmonie psát o tom, že hrajou sračky, ačkoli třeba klasickou hudbu nemusí :)

<Baluu> dal bych si nějakou zrzavou čubku
<placidodomingo> Tak to di do parku nahánět veverky...

<a> spíš mi vysvětli, co nutí holky si pořizovat a následně vystavovat fotky, kde jsou focený nahý, nebo jenom v prádle popř. v plavkách?
<b> jako kdyz kdyz to vypada pekne a je to koukatelny...
<a> Ale jo. to všechno tam je, ale já nechápu, proč to dělaj.
<b> aby se pochlubily jak sou hezky?
<b> proc holky nosi velky vystrihy
<a> Na to bych zavedl zbroják, protože jsou s tím schopny zcela vědomě napachát velké škody.
<b> :-D priklad?
<a> třeba takovej sportovní zbroják (kategorie B) - to jsou ty, který z toho mají srandu a berou to sportovně, lovecký (kategorie C) ty se na to snaží nalákat chlapy, sběratelský (kategorie A) To jsou takový ty unikáty, nebo
rarity.
<a> no a samozřejmě by se měly zbraně, či doplňky třídit - Třída D - volně k dispozici, Třída C podléhající registraci, Třída B podléhající povolení, Třída A - zbraně a jejich doplňky přísně zakázané.
<b> lol

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1679 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1984 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2334 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2540 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2755 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 23 dny

K hlášce #69437

Re: a co to teda je to "šukat"?

nakopnuta_sova
před 23 dny

K hlášce #69437

Re: a co to teda je to "šukat"?

nakopnuta_sova
před 86 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 86 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 160 dny

K hlášce #61614

Re: mínus


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.