Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Wimpo“

<pepekkol> Zdarec, potrebuju radu od fakt skušeného programátora!!! poradí mi nekdo???
<darth.slayer> co si mame predstavit pod "fakt zkusenym programatorem"?
<pepekkol> reknu ti to takhle, ty to urcite nejses :D
<darth.slayer> lol, tak rekni co potrebujes :P aby ses nedivil
<pepekkol> Ty se budeš divit, tak zaciname :D
<pepekkol> Mel jsem na PC ram 256 mb a dal jsem ho do opravny aby mi tam dal 512 mb to je celekm nákých 786 mb, ale po náké chvilce mi PC zaèal padat když jsem treba si dal Windows movie maker tak mi to padalo kvuli náké chybe Nera a nebo ješte když jsem vypaloval neco v neru nebo prevádel neco v Neru tak mi to taky spadlo atd. jednou mi nechtel nacíst

Komentář: programatori od dneska resi HW problemy :P

<a> počuj... ide ti stránka školy?
<b> nie
<b> co si to hackol?
<a> hmm... na vianoce som odstraňoval náhodne vybraným študentom štvorky a päťky
<a> shit :D
<b> rofl :D... to fakt??? :D
<a> jj :D

Komentář: veselé viacnoce

<chelsea4ever> pry levne prodavas LCD monitor, dostal jsem kontakt
<barbar> jo, kupuji vetsi
<chelsea4ever> jake jsou barvy, resp mohl bych ho pouzit jako televizi
<barbar> jo, porno jak zive.

<a> ako ti mam hovorit?
<b> ako len chces
<a> takze sa ani nemusime poznat po mene?
<b> najprv ty
<a> hmm. moj nick tu na icq hovori sam za seba
<b> 243-711-431?
<a> ehm
<a> chybycka se vloudi

Komentář: zradca menom QIP

<b> Jaka je tvoja najoblubenejsia farba?
<a> #0099cc
<b> uchyl :D

Komentář: no comment :)

<a> seděli jsme na obědě a vedle nás fakt dobré kudny
<b> hm máte čísla
<a> ne kámoš na ně: "holky tak nevím jestli to dneska tak voní ten oběd nebo vy"
<b> ony zčervenaly jak... fakt jsem z toho nemoh

Komentář: podaří se :-D

<a> voe tak to prislo
<a> prid k nam
<b> proc?
<a> takhle cool monitor si este nevidel
<b> posli screen

Komentář: degenerace...

<on> Hele, prosím nevíš co znamená HD DVD?
<ona> jo.
<ona> Brácha mi to říkal
<on> A co to znamená?
<ona> HD DVD = Hodně Dobrý DVD
<on> Aha

Komentář: LOOOOOL

<a> toz v 10 na vozovne?
<b> proc na vozovne?
<b> nebydlis vedle me? :D
<a> aha :D
<a> nj
<a> :D

Komentář: Unavený z vánoc :)

<a> cus, hele nechces jit nejak vecer neco pokalit pohulit?
<b> Pocitac je v servisu. Vyridim. Administrator...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.