Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andrel“

<Anet> tady čtu, že se nemá mrhat ejakulátem zbytečně
<Anet> Vzácné buňky vymrhané v semenné tekutině prý pak člověku chybí k výstavbě mozkové tkáně.
<Miras> :D
<Anet> ;)
<Miras> tak to ze mě do roka bude naprostej dement :D

Komentář: když musíš, tak musíš, ...

<Gangy> dpc vies co sa mi vcera stalo?
<havarka> Nie, bohuzial vestecka gula je v oprave.
<Gangy> som celu noc asi 4 hodiny do tretej rana cital toho lamera a uz som proste nemohol z toho...
<havarka> typek :-)
<Gangy> tak o nejakej tretej som sa siel nazrat a ked som otvoril chladnicku som sa zacal proste z pici ujebavat
<havarka> :DDDDDDDDDDDDD
<havarka> z toho lamera?
<Gangy> som si pospominal na tie picoviny a som sa smial asi dve minuty az kym ta jebnuta chladnicka nezacala na cely byt pipat
<Gangy> o tretej rano
<Gangy> jj z toho lamera
<Gangy> a v tom vybehla mama a pyta sa ma ze co robim, ze su tri rano a ona ide do roboty
<Gangy> a ja som sa proste v kuse len smial
<havarka> :D
<Gangy> chladnicka otvorena, mama bliaka, sestra zacala hukat ze nemoze spat a ja som sa stale smial....
<havarka> :DDDDDDDD
<Gangy> potom mama zavrela chladnicku a ze "do boha Juro tebe uz z toho pocitaca fakt jebe!"
<Gangy> omg...
<Gangy> :)
<havarka> ty sa volas Juro? :-)))))))))))))
<havarka> [[ mala pravdu ]]
<Gangy> LOL :D

Komentář: no proste LoL

<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano

Komentář: #zcu@IRCnet

<txc> byla jednou jedna krabicka. vypadal jako obycejna krabicka od zapalek, ale nebyla to obycejna krabicka od zapalek.
<txc> nebyla v ni totiz ani jedna zapalka
<txc> v krabicce od zapalek, ktera nebyla vubec obycejnou krabickou od zapalek
<txc> mel termix schovany huleni
<txc> a ted by ho dopice zajimalo, kde ta zasrana krabice je???

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.