Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Annacerv“

<Mike> str 83, 4 priklady nahore
<Mike> posledni latka
<Mike> tak kurva jaky o padesat stranek dal
<wzcom> tak proc si mi naskenoval str 76 77
<wzcom> ?
<Mike> to nevim

<a> Ma nekdo neco s ninja zelvama ?
<b> trenyrky

Komentář: Otazka na DC

<PiGnick> kua, mam 37°C :(
<TW0R> na procesoru?
<PiGnick> v tele vole :D

Komentář: počítačová degenerace

<zero-onee> prave jsem si vyzkousel videohovor :D
<D-Evil> zero-onee: tak ted uz si jenom zasukat a muzes umrit co? :)

Komentář: #czfree.net@czfree.net

<a> PLS neveme mne nekdo do hackerskiho klanu pls jsem zacatecnik ale neco bich se casem naucil pls akorat mit nejakiho kamose kterej b mi pomohl se to naucit tak pls pls proto bich chtel klan pls jestli mne nekdo veme budu se snazit jo pls pls pls !!! Prosim rosi tak mi distak napiste na Email jo dikis moc jo tak se mnejte a distak napiste a chci se to naucit hakerit jo tak cao!!!

Komentář: z jednoho webu

<fwd> s tim kafem sem to asi trochu prehnal
<x-only> nemuzes prestat behat po kanclu a mas strach, ze kdyz se zastavis, ze umres?
<jikos> :))
<vopicak> :DD
<fwd> x-only: neco v tom smyslu :)
<fwd> citim se jako bych byl naruby
<vopicak> fwd, si dej tripa, to te zpomali :)
<vopicak> a prevrati:)
<fwd> zadny tripy, to bych pak jeste mozna dostal chut jit prednaset na muni

Komentář: kafe je zlo :)

<hondza> sympaticka
<marenka> jo docela jo
<marenka> jen z moji strany vazne konverzace :)
<marenka> neumim balit :)
<hondza> bzip2 -9
<marenka> hh

Komentář: tahle rada vubec nepomohla

-!- aquarius is now known as Vladana_Petrzilkova
-!- Vladana_Petrzilkova is now known as aquarius
<jack-home> aquarius: wtf? :D
<aquarius> ale nic...
<Plnt> heh
<aquarius> sem se nejak preklep :)

Komentář: #czf@czfree.net

<nix> lidi, stroboskop anglicky pllls
<sd> nix: stroboscope?
<sd> tj to same?
<sd> a nebo disco ball? :)
<fwd> epilepsy light

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<Vantomas> AvP8: ty mas legalni windows? :)
<AvP8> Vantomas: to existuje? :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.