Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Wery“

<Ichey> psal jsem na adminstraci vedlejšího komplexu koho mají za poskytovatele, že ten náš je drahý, paní to přeposlala svému poskytovateli, který mi poslal nabídku, problém je, že je to ten samý co náš.

<MIBRT> BTW: znáš zkratku alt+ctrl+shift+pgdwn?
<Chytrex> Ne
<Chytrex> copak to dělá?
<MIBRT> zkus
-!- Chytrex has quit
<MIBRT> promiň @}->--
-!- Chytrex has joined
<Chytrex> S*IŇE! :D

Komentář: nečekané vypnutí pc v linuxu bez dotazu

<a> Koupil jsem si bouchačku :)
<b> :D
<a> Airsoftovou vole
<b> :D
<a> Nekecam :)
<b> Ja vim :D
<a> A cemu se tlemis?
<b> Cekam na to az se zastrelis :D

Komentář: // No coment...

<honny> ja se musim donutit k opusteni pc :D
<coololooser> honny: to mame stejnej problem :)
<coololooser> honny: nejhorsi je to kdyz se mam jit koupat, vetsinou me voda vystydne pac se lord a spol zacnou bavit o hovnech nebo ovcich
<honny> coololooser: me to rikej, ja chtel pred dvema hodinama jit srat
<coololooser> honny: ja se predevcirem chtel jit sprchovat

Komentář: no... cool :) #pctuning.cz@IRCNet

<a> Tywe ja se nudim, ze se snad zacnu i ucit...
<b> Tak se zacni ucit :)
<a> Neee!!! To ne! To se radsi budu nudit.

Komentář: Nj....gymnazista, elita naroda :D

<Georg> zahulime?
<Georg> preklep
<Georg> to melo bej t jinam
<czechcomputer> dobrý den :)

Komentář: mazec ne

<czShadoW> Nevite nekdo, jake uplatneni ma vystudovany filozof?
<thingwath> pomocne stavebni prace

Komentář: Ono to tak nějak bude :)

<a> a nepouzivajte vulgarne vyrazy
<b> a aky kurva vulgarny vyraz som pouzil, haaa?
<a> ze "nasrat"
<b> no dpc, sry, som si ani neuvedomil...ak este niekedy pouzijem vulgarny vyraz, kludne mi jednu jebni :-D

Komentář: Spolubývač je stelesnená slušnosť

<a> jako kdybys mel sefovi vysvetlovat jak ja takovy veci... jako ze treba mys a adresare nejsou piskvorky a proto nemuze jen tak z prdele presouvat adresare z okynka do okynka jen proto ze se mu to libi a rozjebe ti cely cecko...
<a> bys taky uvazoval o vypovedi

Komentář: kamos ma holt těžkou práci

<Sascha> drzko tak v cem byl problem ? a uz ti chodi aspon grafika ?
<Zigy> pc jde nevim cim to bylo vyndat sitovku pomohlo
<Zigy> monitor stale pres analog
<Sascha> tak taky zkus tu grafiku vyndat a zandat
<Zigy> to neopravi vse...
<Zigy> do bejvalky jsem ho taky zkousel zandat a vyndat a nepomohlo to :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.