Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Tceld“

<a> Používal jsem Nero 6,7,8, teďka mám 9 a jsem čím dál spokojenější
<b> nero 6 používám doteď, vypaluji jen CD/DVD. Ostatní zbytečně velké. Pro fanoušky-těšte se na verzi 10, ta už bude vypalovat města i vesnice

<a> Náš potkaní přítel dnes přežil kastraci!!! třikrát HURÁÁÁ!!! :-D
<b> Ten novej fejsbůk je super...místo na řádek statusu je tak krátký, že jsem si nevšimnul toho hurá, a tak jsem si přečetl jen: "Náš potkaní přítel dnes přežil kastraci!!! třikrát"....a měl jsem k tvému potkanímu příteli opravdu hlubký respekt...

<a> Vsadíš se o dvacku, že ti řeknu, co máš na počítači za wallpaper?
<b> Jj, přijímám.
<a> Tak dobře: máš tam modrý auto značka Ferrari, o které se opírá ženská.
<b> Odkud to víš? :o
<a> A dáš mi pajsku, když ti povím, co máš zrovna na sobě?
<b> Tak jo. Jsem zvědavej, co mi povíš.
<c> Má na sobě modrý triko a džíny.
<c> Sakra, šeptání!

<Lena> Čau, brácho, tak jsem se konečně na chvíli dostala k počítači
<bukanyr> to je gut. tak jak je ve vidni? dosel ti ten dopis?
<Lena> Jo, je to tu fajn. Zítra máme sraz s děckama, co jsou tu taky na výměnném pobytu. Rodina je v pohodě, mají holku o rok mladší, než jsem já. Jen teď trochu vtipkují na můj účet, protože včera došel ten Tvůj dopis. Prosím Tě, pro příště, pokud mi ještě budeš chtít napsat, slečna je německy Fräulein a ne Jungfrau...

Komentář: Jungfrau = panna

DCC SEND request sent to b: 110110.txt
<b> no teda ;)
<a> Co co...?
<b> věděl jsem, že jseš chytrá, ale že umíš binárku jsem nečekal ;)
<a> Nerada tě připravuju o iluze... :P
<a> ... ale to není binary v názvu... nýbrž datum vytvoření souboru. :)

Komentář: zápisky z 11. ledna :)

-!- a has joined
<a> antivir?
<b> avast
<c> AVG
<d> NOD 32
<antivir> ANO?

<a> Potřebuji poradit. Sháním nějaké velké, skladné a spolehlivé médium na archivování hudby.
<b> gramofonova deska

<a> nesnáším názor, že alkohol nic neřeší
<a> je to nejlepší lék
<b> Přesně :D
<b> Játra a ledviny by s tím sice nesouhlasily, ale já sem zastánce toho, že kdyby bůh chtěl aby játra s ledvinami měli možnost vyjádřit svůj názor, dal by jim intercom.

<a> proste jak kdyz se prikryjes perinou tou kratkou stranou:-D
<b> znám, to nasere... a mnohem víc nasere když si jí chceš otočit správně a potmě jí otočíš o 180° a jsi ve stejný řiti jako předtim, akorát s tim pocitem, že je ta peřina rozbitá :(

<a> protoze je linux nenarocny
<b> jojo, na youtube jsem videl video jak to borec rozjel i na kulickovem pocitadle

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.