Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Croco“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<mluvící prdel> Já jsem tě v ICQ přejmenovala na :*Sluníčko*:. A jak jsem pojmenovaná u tebe?
<Slighter> to je tajemství :)

<ona> ani mi nemluv, to grilovani mi uz leze krkem
<on> ne milacku, nekama jinama, ale to si vysvetlime jindy (to vzadu na cem sedis to opravdu neni oblicej :P)
<ona> jo? tak to potom nechapu proc se mi tam porad divas...

<Hobbit> Glastonbury in few days!
<Hobbit> si rikam, ze si koupim nejakej ten festakovej stan za 8 liber
<Hobbit> protoze znicit si tam ten svuj...
<Hobbit> tady prodavaj neco cemu primo rikaj "festakovej stan" "
<Joska> a prodava se to v lahvi co?

Komentář: Kdo potřebuje stan, když má 4 promile?

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<a> hale jak v přírodě poznám kde je jih?
<b> Podle orientace solárních elektráren

<a> Jak poznáte, že má nad vámi přítelkyně naprostou převahu? Když má větší level ve WOWku, než vy.
<a> Hm. Je to trapná průpovídka :-D
<b> Docela dobrá
<b> Naprostá převaha je, když přítelkyně dělá klukovi na počítači admina.

<a> Sedim u segřinýho stolu, nudim se. Najednou mi padnul do oka její růžovej lak na nehty a tak sem si nalakoval nehty.
<b> Ještě že tam nemá tampony...

<a> Normálně sem našel ještě lepší stránku na vtipný citace než je Lamer...
<b> Co? Jakou??
<a> Internetovou poradnu Bravíčka. Tam sou takoví hlody, že to ani nemůžou myslet vážně...

<a> Jak mám sbalit kluka?Co na vás zabírá?Sukně,výstřihy,vtipnost,mrkání nebo co?Poradte prosím :) dík
<b> Polykani.
<c> ponukni sa, ze mu oholis chrbat to chlapi zboznuju a miluj jeho vetry

Komentář: Blbost kvete :D

<maj> proč máš zapnutý private browsing?
<clare> asi jsem hledala něco, co nechci, aby někdo věděl
<maj> ?
<clare> třeba vánoční dárky, ne? :P :D

Komentář: v červnu....

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.