Hlášky hodnocené kladně uživatelem „miskopo“

<Moki> Viděls to video s tim zhulenym týpkem? :D
<McHash> Nějak mě to nedostává... Asi su na to zvyklej... Přišli jsme ke kámošovi a on začal objímat svýho psa a asi půl hodiny se radoval, že není mrtvej... Prej si vždycky myslel, že je plyšovej...

Komentář: Proboha lidi, neberte drogy

00:05 <SnowHorse> aky si mal dnes den?

<a> ahojinky prosimvas neznate nekdo lek na bolave srdicko??? :((( je mi 13...
<b> Zkus Brufen...

<Sevik> hej hej heeeeej... zítra v 4:16 ti jede vlak... pak len prestupis v Žilině... pak ve Vlašském mezirici... pak v Hulínu... pak v Moravském Písku a jsi v 11:41 ve Bzenci Olšovci... pak vystupis, pojdes rovne, doleva, rovno, doprava, prejdes silnicu, pak rovně a dolava... nebudes vedet kde byvam, preto se zeptas minimalne triclenne party ludi... bud narazis na skiny, nebo na cigány... efekt stejny... ale mimo rozbity nos a zlomene žebto ti ukazou, kde bydlim (velmi dobre to vie, vraj ma maji radi... moj nos a moje zebra vsak ich nie :D :D)... a pak zazvonis na velku vilu... a nikdo nebude doma, pac mám 8 hodin a budu zavrety ve skole... ale muzes jit spatky doprava, rovne, pres silnic, tak znovu potkáš ciganov lebo skinov, znovu ti zlamou už zlomene... ale ideš stale dal... doleva rovne doprava, nasednout na vlak ve bzenci olšovci ve 12:07, jet do moravskeho pisku, tam nasednout ve 12:12 na rychlik, tam ta chytne revizor, zaplatis pokutu za to že nemas listok, a taky za to že jsi pošpinil krví ze zlomeného nosu sedačky z predminulého storoči, a v 12:30 vystupit v Hodoníně :D :D... pak vystupiš, pojdes pred nadrazi, tam je ukazatel, budes hladat brandlovu ulicu, kde je moje skola... ukazatel ti ukaze, ze mas jit rovne, prejit cestu, doprava doleva, rovne, mirne doprava... pak obejít par ležiacích ciganov... zfetovanych, tych si nevsimaj, važně... a po dvou stech metroch jsi pred moju skolu... tam skysnes pár hodin, než si půjdu zapalit pres perestavku, protože dvere od skoly mame na cip, a ty mas leda hovno, nie čip :D :D... TEPRVE pak mi možeš tu prdel nakopat! fuck

Komentář: Stručně a jasně :)

<qteck> Yossarian: co to je programator?
<paces> programator je introvertni, flegmaticke individuum, z biologickeho pohledu podobne opici
<qteck> paces: opicky jsou hezky! a nejaky jsou chytrejsi nez clovek.
<paces> vsak programatori jsou chytrejsi nez lide

<Mikeek> lol sem myslel ze WC znamena Wild Call (neco jako "priroda vola") a vono je to Water Closet :DD

<a> Mažeš cookies?
<b> Jo marmeládou

Komentář: ICQ

<a> aby te policejni technik obkreslil kridou
<b> jako ze su tlusta?

<RemuS> vies co je sranda?
<Matto> jasne
<Matto> ale povedz aj tu tvoju

<on> WoW nema smysl hrat protoze zaplatis 1600 za hru 1000 za datadisk a dalsi 1000 kazdy tri mesice to se strasne nevyplati
<ona> To je fakt za ty prachy mame antikoncepci a s tou je mnohem vetsi sranda

Komentář: she got me

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.