Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Kagero“

<a> Tak som zistil, ze ani DVD-RAM nie je dostatocne spolahlivym mediom na zalohu dat.
<b> ne?
<a> Vypadlo mi z ruky ked som ho vkladal do mechaniky a ako som sa pon sklanal, tak som ho presiel koleckom od stolicky a zlomil

<a> žijes?
<b> jj, pochybujem ze si so svojim zivotnym stylom uzijem luxus rychlej smrti...
<a> ale ano když mi bude tak 110 přide Búh a zmačkne reset
<b> aha, tak u mna asi tak po 35 bude vahat nad oknom "skutocne si prajete <b> vyhodit do kosa?"

<a> co tam mam napsat?
<b> user
<a> ty si user! debile!!!

Komentář: :P

<Supervivere> tak dneska jsem jednoho superadmina zabil
<David> pacemu?
<Supervivere> prilitnul jsem k nemu a povidam: mame jenom 5 minut na rozhodnuti o news, scriptech a novem fanficu - a vychrlil jsem na nej podrobnosti, stihl jsem to do tri minut.
<Supervivere> Pak sem se posadil a rikam: Tak co ty na to? A on si vyndal z ucha pecku, stopnul mp3 a povida: Rikals neco?

Komentář: Hotelova sluzba, pral jste si nutne vzbudit v 6? Tak sup sup uz je devet!

<a> dík, jsem Matěj, pro fajn lidi matýsek
<b> jsem ******... pro fajn lidi kreten
<a> a jak ti říkaj ty co tě milujou?
<b> ještě

Komentář: když buzeranti otravujou

<Larothond> mam film v HHHD kvalite :)) ma pres 13GB, chce si to nekdo stahnout?
<Supervivere> ja bych mel zajem. Mam cdma a jsem 10km od vysilace, nechas to tam tak 18 let?

Komentář: 2B/s zbyva 2548796325845 hodin kdyz bude dobre pocasi

<Baldyx> Na mě si řval, že jsem škrtnul zrcátko o křoví vole a ty jsi to auto zkrátil o 30 cm :D
<Acaruss> Ale zrcátko jsem ani neťuknul!

Komentář: Auto už nepojede...

<a> Proč jsi mě ráno nevzbudil?
<b> Protože jsi spal...

Komentář: A to jsem na tu přednášku vážně chtěl jit :D

<Riddick> czus lidi, jak se jmenuje ta pisnicka jak se tam zpiva "hulata johnson huhuhuhuhuhu..."?
<Aurean Riddick> myslis Who let the dogs out? :)

Komentář: ProShare hub...

<andrej> co myslis, ake oci ma tato fesanda na fotke?
<kubo> red:91 green:96 blue:92
<kubo> teda prevazne zelene
<andrej> jo dik :-D

Komentář: matfyzaci

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.