Hlášky hodnocené kladně uživatelem „hasahm“

<a> hulan rox
<a> ja ho videl
<a> a uz mam hotovou sablonu na jeho auto
<a> je to sablona pro sprej
<a> je na ni apple jabko a pod tim napis iPwn

<a> Ta fotka v avatary je prava?
<b> jj
<a> jak tak pozeram zacinam chapat zmysel kondomov...

Komentář: :D

<Ashen> Hluboke, dunive, pochmurne tony kytary se mi bolestive zaryvaji do hlavy a zanechavaji ve me sileny pocit prazdnoty, svetlo kolem me ustupuje nastavajici nadvlade noci a zbyle slunecni paprsky pohlcuje mracno blizici se boure... ku*va ted zrovna nekdo rozsvitil, uuuplne pokazil mou tvorivou naladu;o)

<Mutant7> dojdi zezerem se a pak se na chvilu stratime ;o)
<Mutant7> bude sranda v soboru :)
<marci> no ja spis asi neprijdu...
<Mutant7> nebudmaslo
<Mutant7> ty se me fakt bojis?
<marci> tak leda ze bych zhubla tak 20kg:-D
<marci> ale do soboty velmi nepravdepodobne:)
<Mutant7> mi to neva ja te mam rad pro to jak si uvnitr :)
<marci> :-D
<Mutant7> krasne vlhka a kluzka :D
<marci> @=te zabiju
<marci> blbce

Komentář: Heh chlapi :)

<Tutchek> ted jsem vesel na kolej a oslovila me bohyne... takova fakt uzasna holka, sexbomba, proste dokonaly vzhled
<Tutchek> a rekla mi "hele, prosimte, je tu wifi?"

Komentář: bidny zivot informatika...

<a> ja jsem debil,ja jsem napsal spatne osobe, a zrovna te kvuli ktere jsem invisible cely dny

Komentář: tak ještě že to invisible máme

<a> Tento komp je dost drbnuty
<b> preco??
<a> zapinam a hodi hlasku za nemam zapojenu klavesnicu a pre pokracovanie mam stlacit F1
<b> lol

Komentář: heh

<A> Ahoj Ondro, ty bys to mohl vedet.. nedavno jsem se potykal s dotazem, zda se na Apple da nainstalovat win? Nevedel jsem.. myslel jsem si ze ne, ale pak jsem se doslechl ze pry se to da.. taky by me zajimalo jak by to bylo s WIN na Mac? Jestli o tom neco nevis..?
<S> vim :)
<S> dual core macy uz nepouzivaj motorolovy PPC ale x86ky
<A> no jestli mam z tohodle nejak vydedukovat odpoved, tak se nepodarilo :D
<S> proste uz nepouzivaj procesory od motoroly jako poslednich 20 let ale dual corovy maj od intelu. takze neni problem
<A> tz ze na ty motorolovy to neslo?
<S> ne
<A> a to se bavime i o apple i o mac?

Komentář: A je student 4 rocniku prestizni IT stredni

<DarkTatka> to mi pripomina ze bych si mel neco dokazat
<DarkTatka> ve skole z nas delaji hrozny lidi s potrebou si porad neco dokazovat
<jjk> lol
<DarkTatka> napriklad jestli h(A u B) = h( A) u h(B)
<jjk> udelej dukaz sporem a mas to
<DarkTatka> ty nemam rad
<DarkTatka> ja umim akorat vyvracet
<DarkTatka> spis mam v planu najit tu ucebnici kde uz to je dokazany
<DarkTatka> ale mam sen
<DarkTatka> jak jednou prijdu k tomu magistrovi co ho mame na cvika, ukazu mu brilantni dukaz
<DarkTatka> bodnu prstem do toho dvakrat podtrzenyho vysledku
<DarkTatka> a vitezoslavne zvlam "HELE PYČO!" :D :D :D

<a> lol ted otec koukal z okna
<a> a najednou slysim rev : "jdi odtamtud, volam policii"
<b> husty :-D
<a> tj
<a> nakej borec proste sel, rozhlid se, strasne nenapadnej
<a> a hup na zahradku
<a> asi jim chce ukrast jablon
<b> ted me napada, ze bracha se sel projit
<a> kolik meri
<b> asi 1,80 m
<a> hmm tak to by tak odpovidalo

Komentář: Svět je malý...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.