Hlášky hodnocené kladně uživatelem „maara“

<VZ> obchodacka tiskarny napsala do zakazky, ze papir ma 3 strany.... kdyz jsme se ji ptali, kde je ta treti strana a jestli by byla tak laskava a ukazala nam ji, tak vykulila oci, ze ji malem byla hlava mala a zacala se potit... nakonec zarvala, ze nevi a ze jsme idioti a davame ji tak slozity otazky, pote odkracela....

<on> zdar ty prosimte mas uz film Kajinek?
<ja> jo mám chceš to půjčit?
<on> jo jasně a mas to v cestine?
<ja> cože? :-D

Komentář: ne asi s titulkama

<J> vyhul
<H> chrr chrrrr chrrr ááá
<H> pliv

23:30 <a> nemal by si ist spat? kedze na rozdiel odomna ides do skoly :D
23:30 <b> kebyze som sa chystal na osmu na prednasku, tak by som uz mal spat :D
23:30 <b> ale kurva, prave som si uvedomil ze tam musim ist
23:30 <b> shit
23:31 <b> musim odovzdat o osmej ulohu
23:31 <a> nemas za co :D

<a> ten google :D
<b> ?
<a> nemužu najít klíče
<a> za chvilku se na to vyseru a jdu na komp
<a> z prdele napíšu klíče do google
<a> najednou odkaz skříně
<b> no?
<a> podivám se do skříně a ty klíče tam byly

Komentář: google powa :D

<ona> hmmm, tak co mám těď udělat, aby ses necítil uraženě ?
<on> necítím se uraženě,protože se jen tak neurážím,jen to zamrzí..
<ona> tak co mám udělat, aby ses necítil zmraženě ?
<on> já se zmraženě necítím, to možná hranolky v mym mrazáku :D

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> Zkouseli jsme polohu 69, pak jsem si prdnul a zbytek noci to bylo 96

<ona> Nesnáším ten pocit...když jde něco do hajzlu :((
<on> jo přesně ten samej pocit mám při chcaní...

* a Má rád jednoduché věci. Například ženy...
<b> tak za to tě ta tvoje buchta vykostí :D...
<a> jestli je muj status pravdivej, tak ji to nedojde

Komentář: Komentáře ke statusu na face

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.