Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Melebius“

<a> Nepokousej dabla!
<b> Jn, do ďábla se nekouše

<a> od tý doby co udělal brácha maturitu jsem o něm už četl v novinách (skupinka maturantů skončila na záchytce), slyšel jsem o něm v rádiu (dopravní nehoda pod vlivem alkoholu), viděl jsem ho v televizi (policie zadržela obnažujícího se mladíka) ale osobně jsem ho zatím neviděl

Komentář: maturita

<a> odpusť :D
<b> srdce krvácí... poklekni a pros o slisování...
<b> *slitování sorry :D

<Vidluň> a jak je to s časem v te Anglii?
<Lukyn> mají o hodinu míně než my
<Vidluň> to jako mají 23 hodin?
<Lukyn> :D :D :D

<a> opravdu skvělej nápad zesílit všechno včetně zesilovače naplno a jako uvítací melodii dát výbuch, to se ti povedlo
<b> Copak, káknula sis? :-D
<a> Fakt brutálně jsem se lekla, ale abych to shrnula, tak mi dlužíš repráky, mamině dva talíře, které upustila a jelikož je od sousedů už dlouho ticho, tak jim dlužíš babku, pač to s ní asi seklo

<a> Čau, nevíš jaký jsou státy francouzský indočíny?
<b> Francie, Indie, Čína?

<a> Předseda ČSSD Jiří Paroubek prohlásil, že společně s hejtmanem Středočeského kraje Davidem Rathem plánují postavit "blob" v blízkosti ruzyňského letiště.
<b> Tak to chci ty dva kašpary vidět, jak něco staví.

<a> Tyjo neska u me na zahrade byla kamoska a nam se tam pasli morcata. Vona si chtela naky pochovat, tak sem ji jedno dal a povidam: "tahle je tehotna" a ona na to: "a je to samec nebo samice?"

<terysek> cauky, tak jak bylo v anglii?
<tiny> joo, celkem fajn. Zacla jsem tam chodit s jednim uzasnym klukem. Ale ted mi psal mail... pry to nema cenu takhle na dalku
<terysek> jaaj... budes mu odepisovat?
<tiny> jj... prosimte preloz mi: Jak mi to muzes udelat? Slibili jsme si, ze za sebou budeme jezdit. Mam uz koupenou letenku na pristi tyden, chtela jsem te prekvapit. Nasi meli jet se mnou, chteli te poznat a ty ted tohle? Je v tom nejaka jina? Nebo uz jsi snad zapomnel, jak nam spolu bylo krasne? Jak jsme spolu byli na pouti a ty jsi mi vystrelil ruzi. Anebo jak jsme byli na slavnosti a cele mesto nam zavidelo, jak jsme stastni a jak nam to spolu slusi. To chces vse zahodit? Hodne jsi me zklamal. Myslela jsem, ze me milujes. Rikal jsi to prece. To jsi mi lhal?
<terysek> ses zblaznila, ne? takove romany?
<tiny> terezko prosim, preloz mi to, ja se bojim, abych tam nemela chybu a neztrapnila se...
<terysek> zkus - You bastard!!! to je bez chyby a pochopi to stopro

Komentář: rada nad zlato :)

<a> No nic, já mizim na fotbal, tak se měj :)
<b> Ok, ty taky a přeju hodně gólů ;-)
<a> Ale já sem brankař...

Komentář: I mistr tesař se utne...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.