Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Wery“

<allyEm> CS ? :)
<br3ddy> (M)ilý (A)lberte (M)ichalíku, (D)nes (O)pravdu (M)usím (A)rgumentovat, (M)ohutná (L)est (A)nebo (D)okonale (O)sobitý (U)živatel (P)anelákového (R)outeru (O)mezil (M)ůj (I)nternet, (N)elida :(
<allyEm> chápu :D čau

Komentář: Původně tam závorky nebyly..

<a> Ahoj, tak co ta matika?
<b> Nedal jsem:( Ale poslouchej, co se stalo:D Psali jsme to ve třech posluchárnách, náš matikář byl v jedné a k ostatním mluvil přes mikrofon. Zahájil písemku a my začali počítat. Najednou z bedýnek šum a kravál, pak cinkání vidliček a následovalo "Dobrý den, já bych si dal ten řízek"

<Light> v práci totální grupáč...tolik zákazníků jako dneska mě už dlouho nezjebalo...

Komentář: infolinka T-Mobile...:)

<ona> čo robíš?
<on> nepoviem ti
<on> prestal by som sa ti páčiť
<ona> ale no taak povedz prosiiiiim :)
<on> programujem

<Filip> Prodám helmu značky Meatfly, barva černá, vel. L., zboku logo. Je nová, jeden den ježděná. Cena dohodou.
<Matěj> už si u tebe nikdy nic nenechám

<on> kontrolni otazka, predstav si situaci: kdyz bezis zavod a predbehnes druheho...kolikata budes?
<ona> 1.? :D:D Nemluv se mnou jak s idiotem :D

<a> Nemáte někdo na půjčení usb myš? Mně nechtěně spadla na stěnu...

Komentář: Battlefield 2 multiplayer

<Kloby> Já myslel že VŠ mají nejdelší prázdniny
<L.G.> No to jo... 2x 3 měsíce. Říká se tomu semestr.

<Účtárna> Asi budeme potřebovat, aby sem někdo zašel. Mileně vypadl kabel zezadu z počítače a my nevíme co s tím...
<IT> A jak vypadá?
<Účtárna> Vypadá, jako že někam patří...

<a> tak co, jaká byla první společná noc?
<b> super, šli jsme spát v 5 ráno a bolí mě za krkem, záda, ruce..
<a> jéé, až tak divoký to bylo? To bych do něj neřekla.. :-)
<b> hm, já taky ne..
<b> celou noc jsme hráli PlayStation

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.