Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DeadLine“

<a> protoze je linux nenarocny
<b> jojo, na youtube jsem videl video jak to borec rozjel i na kulickovem pocitadle

<ona> štveš mě
<on> :)
<ona> vyškrábu ti oči
<on> (

<domča> Jasne,pak ti písnu na FB
<senninha> Asi tě zklamu, ale facebok nemam, rozhodl sem se že to budu bojkokotovat ;-)
<domča> To jako fakt?
<senninha> jj na tyhle hračičky už sem trochu starej
<domča> No,stejnak to dlouho nevydrzis,uvidis ;)
...po 8.hodinách...
<pítr> Čus, jdeš dneska na tu kalbu?
<senninha> Jakou kalbu?
<pítr> Martin má narozky, máš to už měsíc na FB
<senninha> Já nemám facebook!!
...po 39.hodinách...
<???> Ahoj
<senninha> Zdar
<senninha> My se známe?
<???> jasně, jsem kuba
<senninha> ehm?
<senninha> kdes vzal tohle icq?
<???> máš ho přece na facebooku
<senninha> ...
<senninha> JÁ NEMÁM FACEBOOOOOOK!!!!!!!!

<a> lol <c> neni u compu to je zazrak
<b> tak to asi banan:)
<a> pomeranč :)
<b> jablko
-!- KiWi has joined

<Sid> :-Duž víš, co je ráfek?
<Hei> příšlušník Royal Air Force menší než 150 cm!

<a> poznas program co mi vymaze nenavratne data z disku?
<b> magnet

<a> Fíča vole, test dám, řeknu jí první otázku, druhou otázku, doplňující první, doplňující druhou, třetí jsem nevěděl. Načež prohlásila, že to, co jsem jí řekl, by jí mohlo povědět kdokoliv jinej a nedala mi to. Mě šlehne...
<b> Příště jí neříkej otázky, ale odpovědi. To zabírá ;))

<a> Poraď mi. Jak mám dostat ze starýho kompu do noťasu 120 hodin hudby v MPtrojkáh, když ten komp nemá ani USBčko ani síťovou kartu ani vypalovačku...
<b> Přezpívej si je :-D

Komentář: ...to je snad jediná možnost :-D

<ona> podla mna nas spojil osud
<on> ja by som to este specatil v posteli...pre istotu

<a> nebudu mít trojku z dějáku! yahoo
<b> ja nejspise z ajiny ctyřku googleee

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.