Hlášky hodnocené kladně uživatelem „maart“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> Tak koukam po vcerejsku do penezenky.. Za ty prachy jsme mohli mit tu opicu zivou.

Komentář: Tezky zivot dobrodruha

<a> Muž, jenž má jazyk,není mužem,když jím neumí dobýti ženu._(William Shakespeare)
<b> Vida, už i v 16. století smýšleli géniové jako největší prasáci...

<a> Hele sry že jsem nevstal, doufám žes to betonování zvládnul sám
<b> jo, úplně bez problémů... teda skoro
<a> ???
<b> no kromě toho že se mi při nahazování písku zasekla lopata v míchačce a než jsem ji vyndal tak mi třikrát nafackovala to bylo úplně v pohodě.
<a> Ty kráso, přežila to?
<b> jo, lopata je v pohodě, to já mam dvě modřiny na držce a třetí na ruce... Ale je hezký vědět, na čem ti záleží víc!

<zákazník> Dobrý den, nejde mi odeslat poštu s přílohou,bez přílohy odeslat jde, nevíte čím to může být?
<operátor> Dobrý den, jak je velká to příloha ?
<zákazník> 700Mb
<operátor> To bude tenký kabel

<ona> dnes jsem jela vlakem a seděl proti mě nějakej chlap a já vůbec nevím, jestli ten chlap náhodou nebyl můj gynekolog. jak jsou lidi vytržení ze svýho prostředí, tak já je vůbec nepoznávám
<on> no však on by tě podle ksichtu taky nepoznal

<a> Honzo tohle mi Tom neříkal, ale já jsem...
<a> Jsem těhotná...
<a> ... máš radost?
<a> Honzo?
<b> není tu, odešel
<a> kdo je to?
<b> zřejmě babička

<a> predstav si co se mi dnes stalo
<a> jedu si takhle po meste asi 75kmh (pospichal jsem) a protijedouci auto na me blikaly... sem si rikal, asi nerovnost vozovky :D pak jsem na to prisel... nesvitil jsem... :D tak jsem rozsvitil a predemnou vidim jak se krasne odrazi svetlo od nalepek na policejnim aute, tak jsem si rikal ze to auto pod kopcem nebylo padeny ve struze :D no samozrejme me zastavili... tak doklady atd a behem kontrolovani SPZtky si vsimnul sjetych kol, ale ne moc a on prej pane ridici, vite co jak jste se provinil? a ja no jel jsem trosku rychleji a on coze? Rychleji? Kolik...? a ja uprimnej blbec tak ze 75 a on aha, to jste hodnej ze jste se priznal, to Vam napocitame taky, ale me se spise jedna o ty Vase kola. Nezdaji se Vam trosku sjety? A ja, no trosku ano... :D chtel jsem si je koupit, ale nemam penize. A on, takze to bude za 2500kc pane.
<a> a ja na nej, no pane policajt, muzu Vam neco rict? Kdyz to tak vemu, pokud mi ted date pokutu 2500Kc, jak jste rikal, tak Vam mohu slibit ze si ty kola 100% letos nekoupim, ale pokud mi ji nedate, tak si je koupim jeste tento tyden :D A on se usmal a rekl, dobre, v patek si tu na Vas pockame a uvidime... Dneska to bude jen za 400Kc za tech 75km/h jak jste se nam hezky sam priznal :D

<a> NASA se rozhodla, že koupí sparťanský fotbalový stadión, protože je to jediné místo na světě, kde není atmosféra..

<a> takže bych tě nenaštval čtením bible?
<b> ona je to hezká knížka, když ji bereš jako fantasy

<ona> muj trilety syn dnes nekde slysel vyraz nanosekunda a pta se mne: "mami, co je to kunda?"

Komentář: Deti jsou nase radost :-)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1937 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2242 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2593 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2798 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3013 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 24 hodinami

K hlášce #59419

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman

nakopnuta_sova
včera

K hlášce #59419

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman

ignotus
před 3 dny

K hlášce #59419

Re: Těší mně, já jsem Frisbeeman

ignotus
před 7 dny

K hlášce #41049

Re:

nakopnuta_sova
před 19 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.