Hlášky hodnocené kladně uživatelem „kejshi“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> včera mě srazilo auto, hned po tom, co jsem odešel...
<b> fakt?? a není ti něco?
<a> no jsem trochu polámanej
<a> mám díru v noze, pár spálenin, odřenin a bolí mě kotník
<a> udělal jsem dva kotrmelce i s kolem a urval jsem si šlapku
<a> a víš, co je na tom všem nejhorší?
<b> ne?
<a> to auto bylo zaparkovaný...

<PuppetMaster> Poradí mi někdo nějaký kvalitní film o démonech nebo andělech?
<Boleynka> Andělé a Démoni :D XD

Komentář: jak jednoduché :-)

<a> matka mě ostřihala
<a> když se kouknu do zrcadla a do trenek
<a> tak nevim, co je žalud kámo

<a> Hele, pamatuješ jak v jednom díle SGA chtěl Rodney vystřelit z pistole a místo toho mu vypad zásobník?
<b> Jo, proč?
<a> Už vim, jakej je to pocit.
<b> Po koms' střílel?
<a> Po nikom, ale byl jsem na prázdniny u babičky a na koberci ležela mrtvá moucha.
<a> Tak babička řekla, ať tu mouchu vysaju, že ve skříni vedle mě leží příruční vysavač.
<a> Tak ho vezmu do ruky, poprvé v životě, koukám na něj a babička povídá, že se to zapíná tim šedivym.
<a> Vidim tam takovej velkej šedivej čudlík, tak řikám, že dobrý, že to chápu.
<a> To, že se ve skutečnosti zapíná takovym míň výraznym posouvacim jsem se samozřelmě dozvěděl až potom, co jsem jak dement došel doprostřed pokoje, tam triumfálně zmáčknul ten čudlik, čímž se mi ten vysavač rozpad na dvě půlky a všechen ten sajrajt z něj se rozsypal po pokoji.

<Žena> Vy chlapi jste fakt nemožní!
<Žena> My ženy jsme schopné dělat více věcí najednou, ale vy ne!
<Muž> Tak jakto že se dívám na Hokej, jím při tom klobásku, piju pivo, fandím našim a píšu kamarádům jaký je stav?!

<a> Měl si ve špajzu zkaženej rum.
<b> to byl ocet. :D :D :D :D
<b> mě zapadlo víčko za linku, tak sem to nalil do první flašky co byla poruce
<a> Aha. :D Tak Ti dlužim 0,5 L octu.
<a> Jo a 0,5 L zelený.
<b> cože???? ty si jí našel??
<b> jen tebe napadne se podívat do skřínky s čistidlama jestli tam neni chlast
<a> Já znam všechny schovky na chlast.
<a> Což mi něco připomíná.
<b> co??
<a> Jak byla u Tebe ta předchozí kalba, tak tu vodku, co byla za hajzlem, sem taky vypil já.

<a> Ach jo, ta moje sestra...
<b> Co zase provedla?
<a> Přijela za mnou do Prahy. Jedeme metrem a ona se dívá na schéma stanic a prý kam jedem. Řeknu jí, že na Karlovo náměstí. Ona se na to zase zadívá a zcela vážně se zeptá: "A kde je takové to zde stojíte?"

<a> Pivka si dám dvě, tři, než mi to přestane chutnat, Frisek vypiju klidně 10 a furt jsem při chuti =))
<b> Piv si můžu dát 10 11 a jsem při chuti ale frisko si dám jedno a chce se mi blejt

<A> ty vole ... minulý týden sem se opařil olejem a ta kůže zhnědla jak usmažená
<A> tak jak se mě začala loupat tak sem ju dneska ochutnal
<A> a fakt chutná jak chipsy :-D
<B> fuj
<B> chipsy pro mě už nebudou to co dřív

<a> Zdrowie, jak sie masz? Jestes w domu?
<b> tímhle vypatlaným jazykem debilních puberťaček s tebou nehodlám komunikovat
<a> myslíš polsky?

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.