Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DevelX“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> Vyvinula jsem materiál s plnou tvarovou pamětí, rovným odrazem a osobním ochranným systémem, protože něco, co takhle strašně smrdí, by nikdo nekradl. Je perfektní. Hladký, matný, omyvatelný. Šetrný k životnímu prostředí. Nepoživatelný. Což je ovšem u toho, že to mělo být těsto na koblihy, poměrně zásadní konstrukční vada...

<a> Musim vymyslet jméno pro kočku na písmeno F pomůžete ? :)
<b> Fifa, Fíha, Fake
<c> Frigida, Fagína, Frnda, Felace, Fíča
<d> Karel
<a> aha...

<a> PŘESTAŇ MI ČUMĚT NA TELEFON!!
<b> Jsi normální?
<a> Toho si nevšímej, sedím v tramvaji a nějaká babka mi furt čumí na mobil, už mě to nebaví.
<b> A pomáhá to?
<a> Už si to přečetla, zčervenala a dívá se jinam :D

<zakaznik> Dobry den, chci se zeptat na stav reklamace. Slo o modem.
<O2 helpdesk> Dobry den, vy jste reklamoval modem?
<zakaznik> Ano, uz je to skoro mesic.
<O2 helpdesk> A ten modem nefungoval?

Komentář: ne, byl plne funkcni jen me prestala bavit jeho barva....

<a> Ty vole, dneska sme se mohli posrat smíchy z učitele na hudebku.
<a> On takovej ten "technickej typ" a chtěl nám pustit písničku z youtube.
<a> Tak dal google
<a> V googlu si vyhledal seznam
<a> A v seznamu si vyhledal youtube

<a> dali nám naprosto šílený dotazník
<b> proboha
<a> otázky typu "v čem se podle vás nejvíce liší výuka na střední a vysoké škole?"
<b> co jsi napsal?
<a> přednášející si maže tabuli sám =)

<a> proc prave prisla ta nova kolegyne od tebe tak zamlknuta?
<b> spatny nacasovani
<a> jak to myslis?
<b> ale proste jsem delal takovou monotoni praci a poslouchal songy
<b> a presne kdyz vesla tak tak jsem poslouchalm s peckama v usich, chinaski - vedouci
<b> a odrecitoval jsem cast textu aniz bych vedel, ze vesla ke me
<a> kterou cast?
<b> "vypadnete z moji kancelare"

<a> Tak jsem dneska v práci málem umřel.
<b> Ty? Dyť děláš ajťáka na nějakém piko-úřadě tam u vás. To tě napadl nějaký zákeřný PC vir?
<a> To ne. Ale zavolala jedna postarší úřednice, že jí nejede monitor. Tak jsem tam teda progresivně šel. Zkouším základní fintu, kterou vyřeším 50% problémů. Zapnout a vypnout. Nic. hmmm. Divné. Zkontroluju veškerou kabeláž, je OK. Důkladně jsem zanalyzoval situaci a zjistil, že monitor opravdu odešel do křemíkového nebe.
<a> Tak jsem zašel do skladu pro nový, příjdu s ním zpátky že ho nahodím a ta úřednice na mě zoufalým hlasem: Prosím vás. Dejte mi tam ještě nachvilku ten starej. Já tam měla nějaký důležitý soubory na ploše, tak ať si je můžu zkopírovat.
<a> Černo před očima a málem jsem tam sebou fláknul o hranu stolu. Koukala na mě jak na kouzelníka, když jsem zapnul nový monitor a ty soubory tam byly.

Komentář: "ajťácké" voodoo

<a> včera mě srazilo auto, hned po tom, co jsem odešel...
<b> fakt?? a není ti něco?
<a> no jsem trochu polámanej
<a> mám díru v noze, pár spálenin, odřenin a bolí mě kotník
<a> udělal jsem dva kotrmelce i s kolem a urval jsem si šlapku
<a> a víš, co je na tom všem nejhorší?
<b> ne?
<a> to auto bylo zaparkovaný...

<a> Hele, pamatuješ jak v jednom díle SGA chtěl Rodney vystřelit z pistole a místo toho mu vypad zásobník?
<b> Jo, proč?
<a> Už vim, jakej je to pocit.
<b> Po koms' střílel?
<a> Po nikom, ale byl jsem na prázdniny u babičky a na koberci ležela mrtvá moucha.
<a> Tak babička řekla, ať tu mouchu vysaju, že ve skříni vedle mě leží příruční vysavač.
<a> Tak ho vezmu do ruky, poprvé v životě, koukám na něj a babička povídá, že se to zapíná tim šedivym.
<a> Vidim tam takovej velkej šedivej čudlík, tak řikám, že dobrý, že to chápu.
<a> To, že se ve skutečnosti zapíná takovym míň výraznym posouvacim jsem se samozřelmě dozvěděl až potom, co jsem jak dement došel doprostřed pokoje, tam triumfálně zmáčknul ten čudlik, čímž se mi ten vysavač rozpad na dvě půlky a všechen ten sajrajt z něj se rozsypal po pokoji.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.