Hlášky hodnocené kladně uživatelem „jerzi“

<on> nasel sem v posteli bilej prstynek a sedivou nausnici... je neco z toho tvoje?
<ona> Ne..
<on> ok du se zeptat jinde

Komentář: fajn ex

<on> Kruci někde mi tu v posteli spadl špendlík a nerad bych byl ráno bez oka
<ona> Proč proboha zrovna špendlík ??
<on> nevim.. rád večer něco píchám :D

Komentář: Když se povede :)

<a> ale uz me to sere.. to je tak stereotypni, ale stejne musim honit

Komentář: A to má babu...

<Maryna> JO řvat umiš že zdalki nadavat namne ale když ty řeknu pot se byt tak nedeš šapk očkej kundo aš tšě ješče ednou potkam ,nebo před školou si na tebe počkm jak densk nepřežiješ to uš mam dost nery kundo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář: :d Inteligentni to dáma!

<Babička> Víš co mně včera napsal ten stroj?
<Syn> netuším
<Babička> To nepochopím vyrobený v Americe a místo fuč jsem poslala anině Fučík to mne podrž komunistický slovo v americkým stroji a anina vždycky čumí co ji to píšu

Komentář: Automatické korekce skype na iPadu s anglickým OS

<ona> a kdo ti rekl, ze na velikosti nezalezi? to jepekna kravina. Ber si to osobne :DDD
<on> jak by rekl muj kamarad
<on> "neni malych penisu, jen velkych kund" :P

<a> Takže, když by se kousek od tebe vyslíkala nebo převlíkala opravdu hezká holka. Kouknul by ses ?
<b> Už jsem se kouknul :))
<a> ??
<b> ta holka mi řekla "ty jseš tak hodnej a nezkaženej, že se nepodíváš"
<b> načež jsem odpověděl : "a ty tak naivní, když si to myslíš" :)

<Servis> Ahoj, vis jak jsi me poslal vcera na vyjezd kousek od nas na to sidliste ?
<Obchodni> Cest jojo pan cca 80 nešel mu mail, copak?
<Servis> Vsechno ok, preinstalil,nastavil jsem mu outlook a bez problemu.. prace na par minut. Testoval jsem to na svym mailu z mobilu, tak mu zustala moje adresa..
<Servis> From: xxx Sent: Monday, September 13, 2010 9:05 PM; "Jako projev uznání za Vaši práci na mém počítači uděluji Vám řád Sv.Celestýna. Jxxx"
<Servis> :DD
<Obchodni> WTF?

Komentář: Na druhou stranu, někteří ani nepoděkují

<a> achjo zejtra zkouší ze ZSV
<b> hehe to mi máme na biologii dohodu, že nebude zkoušet když to budeme umět
<a> a jak zjistí že to umíte?
<b> tím že nás vyzkouší

<a> nejsi moc ukecaná poslechni
<a> že ty něco děláš :)
<b> jj
<b> pracuju :(
<a> měl jsem podezření že za tím bude ta odporná infekce zvaná práce
<a> šíří se to jako mor....
<a> naštěstí někteří jedinci jsou rezistentní a zajistí přežití lidstva
<a> které povstane ...
<a> a na troskách starého
<a> vykvete nové

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.