Hlášky hodnocené kladně uživatelem „noizzi“

<a> Dneska mi volal režisér z divadla. Zval mě k sobě na chatu. :-D
<b> dobry a jedes?
<b> jatra nech ale doma radsi
<b> :-D
<a> No nejedu, jak jsem to pochopil tak bychom jeli sami dva. To bych spíš musel nechat doma prdel!

Komentář: Nikam nejedu!

<keight> ele myslis ze kdyz ted pudu spat a pudu si strasne moc prat aby az se probudim byla sobota ze se mi to splni??? :D
<scorpio> to záleží na množství prášků na spaní, který si vezmeš

Komentář: good night

<a> Víš co je novýho? Maminka mě nechce pustit na ten protest proti státním maturitám. Né že by mi to nějak bránilo tam jet, ale víš proč mi to zakazuje?
<b> Nevim, viď...:)
<a> No říkala, že prej když tam pudu, tak to pak budu mít zapsaný v nějakejch papírech nebo co.. a pak mi prej kvůli tomu nikdo nebude chtít zaměstnat =-O
<b> =-O Cože?
<a> Nekecam, ty vole, moje máti snad věří na kádrový profily, nebo nevim...
<b> :) Hele a říkalas jí, že už je po revoluci?
<a> Mě nepustila ke slovu, ne...

Komentář: Doufám, že jí nebudu muset začít shánět okurky ze Spreewaldu :-)

<a> jak ste na tom s xml,xpath,xslt?
<b> to sou nejaky aztecky bohove, ne?

Komentář: pred pisomkou z xml

<a> Predstav si to-dneska jsem v lednicce nasel schovanou nivu.
<a> A na obalu bylo napsano "eidam cihla"!!!

Komentář: co vsechno se da/neda objevit v lednicce na koleji

<BH> Tak jsem musel udelat novej guestbook
<BH> Bo s tema spambotama to je uz neunosny
<BH> No a ladil jsem seznam zakazanejch slov (/badlist.txt)
<BH> Dal jsem tam takovy ty veci jako "viagra", "university diploma" a tak
<BH> No a kdyz uz jsem byl v tom, tak jsem tam dal i "ahoj", "je", "se" a podobne
<BH> No a od ty doby je docela klid :)

<tookie> chlapi, usnadnim vam to, jsem zenska, jsem blba a potrebuju radu...

Komentář: Takhle se na to musí když potřebujete poradit...

<a> studuju ucitelstvi nemeckeho jazyka a psychologie pro SS
<b> he?!
<a> (stredni skoly, ne SS)

Komentář: takhle děsit lidi po ránu, to se nedělá

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

-!- Nes is now known as lucinka_15
<lucinka_15> ja jen hledam jmeno toho serveru kde je cesky kanal #linux / minule jste mi rikali, ze kdyz budu mit tento nick, tak budete ochotnejsi

Komentář: #czf@czfree.net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.