Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Milhauzz18“

<Jakub> jak se jmenuje ten program s těma knížkama
<champi> winrar
<Jakub> jj dik

Komentář: zachvili se zepta k cemu to je .)

<Goku> Hmmm, dobrý, dneska nemam den na programování, když zrovna nedělím nulou, tak to zacykluju...

Komentář: co k tomu říct ...

<Rani> zitra jedem s detma na tyden do Krkonos, oficialne na lyze, ale spis na bahno...
<Lukoko> takze misto sanek berete sebou blatky?
<Rani> no neco na ten zpusob, budem asi stavet blatulaky

Komentář: zimni radovanky

<Ichey> psal jsem na adminstraci vedlejšího komplexu koho mají za poskytovatele, že ten náš je drahý, paní to přeposlala svému poskytovateli, který mi poslal nabídku, problém je, že je to ten samý co náš.

<MIBRT> BTW: znáš zkratku alt+ctrl+shift+pgdwn?
<Chytrex> Ne
<Chytrex> copak to dělá?
<MIBRT> zkus
-!- Chytrex has quit
<MIBRT> promiň @}->--
-!- Chytrex has joined
<Chytrex> S*IŇE! :D

Komentář: nečekané vypnutí pc v linuxu bez dotazu

<bfu`Yousmell> jakoze este na byvlae skole
<bfu`Yousmell> dostala ucitelka kdyz psalal na tabuli
<bfu`Yousmell> papirkem dozadu do hlavy
<bfu`Yousmell> se otocila
<bfu`Yousmell> zeptala se kdo to byl?!!!
<bfu`Yousmell> a nic
<bfu`Yousmell> a pak zezadu
<bfu`Yousmell> "delostrelectvo"

<honny> ja se musim donutit k opusteni pc :D
<coololooser> honny: to mame stejnej problem :)
<coololooser> honny: nejhorsi je to kdyz se mam jit koupat, vetsinou me voda vystydne pac se lord a spol zacnou bavit o hovnech nebo ovcich
<honny> coololooser: me to rikej, ja chtel pred dvema hodinama jit srat
<coololooser> honny: ja se predevcirem chtel jit sprchovat

Komentář: no... cool :) #pctuning.cz@IRCNet

<RAP-TOR> Hypiz> haj haj
<RubberDuck> RAP-TOR > Popletl sis pismena.. Ve skutecnosti je to hej hej a ma to i pokracovani... Hej hej RubberDuck je nej... :D
<RAP-TOR> RubberDuck> nn.. hej hej, RubberDuck je gay :)
<cruelty> fuj fuj RubberDuck je hnuj ;)
<RubberDuck> Oka... Tak jinak... Dvojka trojka sedmicka RubberDuck je jednicka... :D
<RAP-TOR> dvojka, trojka, sestka, RubberDuck je stetka
<cruelty> lol :D
<RubberDuck> uz se s vama nebavim... Zesmesnujete nejvetsiho mezi vsemi... :D
<RAP-TOR> RubberDuck> nejvetsiho blbce :D
<Hypiz> dvacetset a pul RubberDuck je vul ;)
<RubberDuck> trinact celych jedna RubberDuck je bedna.. :D
<RAP-TOR> :D
<RubberDuck> :D
<RubberDuck> RubberDuck > Ty prej nejsi ani malickej EGOista co???
<RubberDuck> RubberDuck > Vubeeeec!!! :D
<cruelty> RubberDuck->> nebav se snim je to hnup
<RAP-TOR> :))
<RubberDuck> Sedm a tri poloviny cruelty keca voloviny... :D

Komentář: Nedelni ranni chvilka poezie ve stredu vecer

<Lamaster> KUK
<Lamaster> KUK
<Lamaster> KUK KUK
<Lamaster> Jsem kukačák
<Dr.Macek> Si kokot

Komentář: Jen si tak trochu zakukat...

<Georg> zahulime?
<Georg> preklep
<Georg> to melo bej t jinam
<czechcomputer> dobrý den :)

Komentář: mazec ne

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.