Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Cinvor“

<JANNAA> psal jsem tvoje jmeno na svoji ruku, ale kdyz jsem si umyvala ruce, tak mi zmizelo. Napsal jsem tvoje jmeno do pisku, ale vlny ho smazali. Napsal jsem tvoje jmeno do snehu, ale slunce ho roztopilo. Napsal jsem tvoje jmeno do mého srdce a zustalo tam navzdy.....pošli toto vsem kterych si vazis. Jak to posles 10 lidem do 2 minut.... Zitra bude nejkrasnejsi den ve tvem živote)
<Dirty> kurva a ja si zrovna honil takze to do dvou minut urcite nestihnu :D

Komentář: ach, ta romantika mi vzdycky cinila problemy

<RIVAN> Taková otázka, s jakým čističem displejů máte nej zkušenosti? dík za radu :)
<B3TL> s pripravkem na nadobi ;) je best a nenadela zadny mapy
<RECEPTOR09> jasne, Mr. Proprdel, ale bacha, kdyz to mejes moc casto, tak at se ti nevysousej ruce - to leda Novy Jar. Jestli tam mas windows, tak na to okenu nebo poradnej Iron;]]

Komentář: Notebooky@cyber.cz

<q4k> je koroptev samostatny druh nebo je to samice od bazanta?
<johny> LOL

<mak> ++//3-.
<Robo.> co to je?
<Robo.> emotikon?
<mak> nie..vysaval som keyboard

Komentář: ..a ja to googlim ako debil

<a> nazdar ako? ides dneska do meste?
<b> jj
<a> a idete aj pit?
<b> NIE!!!
<b> alkohol je nepriatel :)
<b> ale my sa nepriatelov nebojime a na mnozstvo nehladime
<a> lol :D

<a> hej, jak se vubec rika tem chlapum co zpivaji operu??
<b> asi operátor ne?

Komentář: Operní zpěvec by to být nemoh?

<a> jak zamezim tomu aby mi chodili zavirovaný linky?
<b> se obavam ze nijak, bude toho cloveka hodis do ignore a nebo ti budou chodit, filtrovat se to da tezko
<a> a jak zabranim sestre aby na to klikla?
<b> gumovou palici...

Komentář: Věnuju zdarma 16letou sestru na náhradní součástky...zn:nekouří,nepije

<Unimatrix325> kalFi jednou mel krecka a tata ho jednou pristhl, jak ho omotava izolepou a tak se ptal proc a kalFi rekl, ze aby mu neprask, az ho bude mrdat
<kalFi> to neni pravda
<kalFi> to byla kobercovka

Komentář: #zcu na IRCnetu

<InHuMan> Jsem si rikal jakej je dneska krasnej den
<InHuMan> nikdo na ICQ neotravuje
<InHuMan> pak jsem si vsiml ze ho mam vypnuty...

Komentář: Idilka. :D

<a> nemate nekdo prosim film: VRATNE LAHVE ??? nemuzu ho nikde najit :(
<b> nejaky sem sosal, pak se z toho ukazalo pecko ktery jsem uz mel...

Komentář: dchub

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.