Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Hroner“

<ona> kde jsou všichni hezcí nezadaní chlapi?:D
<on> seděj u počítače a programujou :D

<> mám čas jenom do 19:00, takže v šest ať jsi u mě!!
<ona> nevim, jestli to stihnu zlato...
<> jestli to nestihneš, tak budu zklamanej, nasranej, napruzenej, arogantní, začnu fetovat, budu jíst ryby, přestanu na záchodě dávat prkýnko dolů, začnu nosit tanga, tátovi budu říkat Jirko, nádobí začnu mejt ve vaně hned jak se v ní vykoupu, začnu si kousat nehty na nohou, přestanu si holit mocnáře, začnu flirtovat s cikánkama, pokaždý když budem spolu budu jíst česnek a hrozně prdět. Tak co? Stihneš to?
<ona> za deset šest jsem u tebe, ty magore!! :))

Komentář: a opravdu přišla

<ksyz> jedna rada
<ksyz> ked pijete
<ksyz> nejzazdite na bikku po domee :]

Komentář: co dodat ? :)

<a> Dneska si tak sedím ve škole na kompech. Dopoledne, zkouškový takže většina vyplá. Příde kluk, pomele myší u jednoho (nic překvapivě), příde ke druhýmu pomele myší a odešel se slovy, že je rozbitej.
<b> jj to sem tam jednou seděl skoro prazdno, přišel pomlel a vedle seděla holka, tak se jí zeptal: Jak se ty kompy zprovozní? Ona se na něj vyděšeně podívala a řekla: Zapnou se...

<a> kolega je pekna pica posilal anonymni stiznost a chuj se podepsal...

Komentář: made my day :)

<Máma> Hele, chlapče, tátovi zmizely dvě piva gambrinus
<Syn> však jsem tam dal dva staroprameny
<Máma> To jsou prázdné flašky!
<Syn> i mistr tesař se někdy utne...

<a> Věděli jste, že čísla na konci nicku většinou znamenají rok narození?
<b> Zajímavý...
-!- borec29 has joined the room
<a> No...

<a> Tak co ve škole, pořád děláš omalovánky?
<b> Jasně, dneska mi třídní v matice zabavila ty s krtečkem.
<a> Tak tos neměl co dělat, ne? :D
<b> Ani ne, vytáhl jsem ty s veselou mašinkou. Pak to vzdala, soused jí prozradil, že jich mám ještě asi pět :)
<b> Pak už ani nekomentovala, že jsem jí do písemky centropenem nakreslil stromečky, sluníčko, kytičky a vybarvil to :)

Komentář: 3. ročník SPŠ... :)

<a> hej ti lidi s tema ikonkama na plose sou fakt mimo :D Nejdriv pri vymene monitoru u pc si chcou prenest ikonky a pozadi plochy z jednoho monitoru na druhy (podruhe uz me to vubec neprekvapilo) a dnesni dotaz me malem srazil ze zidle.
<b> no to jsem zvedav.
<a> zenska: mela jsem na zemi notebook, omylem jsem do nej kopla a jak ho ted zapnu, tak mam ikonky nahrnuty na jedne strane. asi jak jsem do nej kopla. nevite co s tim?
<a> Jo, kopnete do nej z druhe strany a ony se zas presypou tak jak byly. fakt demence tohle

Komentář: obycejny den ajtaka na mestskem urade

<a> premyslel jsi nekdy o tom proc vlastne jime jidlo dohromady, kdyz se to nakonec stejne vsechno smicha v zaludku?
<b> jako ze bych misto upeceni perniku do sebe nasypal 200g mouky, snedl 3 syrovy vejce, 3 kostky masla a nakonec si strcil hlavu do trouby?
<b> ne, nepremyslel

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.