Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Donkey-Kong“

<a> potřebuje pomoc... Kdo zná nějakou táborovou hru s pohádkovým tématem? uvítám všechny nápady :) děkuji :)
<b> vyndej ho z pytle ven
<c> kdo mi tady šnupe perníček
<d> Šuk a hek

Komentář: Ptala se na špatném místě

<a> Hoy, nemuzu te najit na Facebooku, ses smazal?
<b> Jo, smazal, protoze mi to lezlo na mozek.
<a> A to se pozna...?
<b> Vcera sedim, koukam na Simpsonovi, pohoda, klidek, na pozadi FB. Najednou ten zvuk, kdyz ti nekdo pise do chatu. Tak se podivam, nic. Za chvili znovu, nic. Tak relog, zase nic. Pritom porad ten zvuk. Tak jsem reinstaloval FireFox... az jsem si zavolal kamose, ze mi to blbne... uvidel jsem venku, jak tam dva hraji tenis. Proto konec s FaceBookem.
<a> Dobre ty :D

Komentář: Kdyz zvuk tenisoveho micku JE tenisovy micek :D

<a> AhojMámTakovýProblémVždyKdyžZmáčknuNaKlávesniciMezerníkTakMěToHodíNápovědu.NevíteNěkdoCoStím?
<b> v napovede to neni?

<a> kezby se dalo sportovat porat
<b> vždyť dá ne?
<a> nevim o tom :)
<b> vyběhni ven a proběhni se :)
<a> to neni sport to je prace
<b> v čem je rozdíl, v adrenalinu?
<a> to a v zabavnosti
<b> to se dá lehce vyřešit :)))
<b> proběhni se mi před oknama a já tě budu pošťuchovat vzduchovkou - pro mne to bude zábava a pro tebe adrenalin :)

<BalWan> kurva si nemam co pustit na dobrou noc
<Waldez> plyn
<Waldez> je to zabavne...
<Waldez> ...prvnich 5 minut...
<Waldez> ...pak uz je to otrava

<a> opravdu skvělej nápad zesílit všechno včetně zesilovače naplno a jako uvítací melodii dát výbuch, to se ti povedlo
<b> Copak, káknula sis? :-D
<a> Fakt brutálně jsem se lekla, ale abych to shrnula, tak mi dlužíš repráky, mamině dva talíře, které upustila a jelikož je od sousedů už dlouho ticho, tak jim dlužíš babku, pač to s ní asi seklo

<Yossarian> ČUS VOE ŽE NEVÍŠ CO SEM DOSTAL K NAROZKÁM???!!!
<David.Brent> Caps Lock?

<a> Děkujeme za vaši registraci. Zadané údaje byli ověřeny a nyní se můžete přihlásit. Tato zpráva byla vygenerována automaticky, prosíme, neodpovídejte na ní.
<b> ok

<a> O víkendu sem zase hlásil to by si nevěřil co ze mě vypadlo.
<b> No uvidíme spusť.
<a> Byli jsme na menší párty u Martina a proti mě sedí nějaká Petra, hrála si furt s pearcingem na jazyku. Já se na ní podivám a spustil sem: "Jé, ty máš pearcing na jazyku". Ona kouká a řika: "No mám, mám den kdy si s nim hraju a kdy si s nim nehraju". Já se jen usmál a řikám: "Mám taky den kdy si s nim hraju a kdy ne". V ten moment ticho jak v hrobě. Ona se na mě podivala a na vážno řiká: "Ty máš taky pearcing?". V ten moment byli všichni mrtvý.

Komentář: trvalo jí minutu než jí to cvaklo

<a> zdar, víš, jak jsem dělal přijímačky?
<b> zdar, jo...
<a> pamatuješ si, jak jsem si ze srandy vybral tu andragogiku?
<b> njn
<a> tak mě vzali
<a> nevíš, co to je ta andragogika?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.