Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Goues“

<littleli> jinx: o cem to hovoris me dite? :)
<jinx> littleli: ne, to byl jen vykrik do tmy :)
<littleli> jak se do tmy vola, tak ze tmy sekera prileta

Komentář: penguin.cz@SILCNet

<MikZ> kdyz nekdo chce system za 30minut tak je to Windows
<ROOTen> spis na 30 minut ne? :D

Komentář: #czf@czfree.net

<vj> zdar, mam pro tebe baterku do nb, pry je trochu jeta :)
<vj> ale udajne vydrzi aspon na preneseni od jedne zasuvky ke druhe :)
<ph> hmm .... uvidime ...
<ph> testnu ji :)
<ph> urcite je lepsi nez moje stara, ta nevydrzi ani to ...
<ph> a testnu , jestli je lepsi nez michalova stara :) ta vydrzi tak 2 minuty :)
<vj> pockej az to poslu tvoji zene :)

<Phil0> kua jak v gimpu zkonvertuju 1 mb soubor na 0.5 mb ?:)
<JaMa> Phil0: pulku smazes..
<Phil0> ty jsi luma :)

Komentář: penguin.cz@SILCNet

<SORIN> zdar, nemáte někdo lístek na dnešní hokej? :'(
<kejsir> Mám lístek do první řady před naši televizi. Jestli chceš, tak ti ho levně střelím. Jen nevím co na to řekne Lenča.
<SORIN> Tvoje Lenča, nebo moje Lenča?
<kejsir> Asi obě Lenčy :-)
<SORIN> to jo, tak dík
<SORIN> někdy zajdeme na pivo a naše Lenky si zajdou na víno :-)
<kejsir> OK
<kejsir> Když tak nad tím přemýšlím, tak já mám rači vínko a moje Lenča pivko. Že by jsme to zkusili prohodit?
<SORIN> :-D
<SORIN> to nepřichází v úvahu ]:->
<SORIN> sorry, probudila se ve mně žárlivost
<kejsir> však já bych ju taky nikomu nepučil
<SORIN> baby a auta se nepůjčují
<kejsir> auto nemám, tak nepučuju fajfku
<SORIN> :-D
<kejsir> akorát šlukovku (a tu mám dobrou ...)
<SORIN> já mám navíc doma babičku
<SORIN> tu bych Ti půjčit mohl :-)

Komentář: čtvrtfinále extraligy

<DRSON|ntb> a budeme sklonovat
<DRSON|ntb> operator bez operatora
<DRSON|ntb> jako kurva zlodejska :)

Komentář: czfree.net

<loser> dej mi majl
<Schwaizi> na seznamu ho davaj na celej zivot :)
<loser> na tebe vole

Komentář: icq

<EFN~XXX> tywe... ted me to doslo... ja jsem perfektni 3d grafik...
<EFN~XXX> ja udelam prakticky cokoliv v pohledu slepeho cloveka :))

Komentář: Nojo..povzbuzujici veta pro zacinajici 3D Grafiky :]

<iSteve> ach jo
<iSteve> mam nejasnej pocit
<iSteve> ze cat /dev/urandom | strings mluvi lepsi anglictinou nezli amici

Komentář: #penguin.cz@IRCnet

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.