Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Darik“

<on> dneska sem se zase pohadal s mladou... furt rika ze ji sem nevernej... nevim kde to bere. Je to... jak se to menuje kdyz nekdo vidi to co neni?
<ona> paranoidni?
<on> presne. Sme spolu dneska byli venku
<ona> ja vim, vzdyt jsem vas potkala. Teda nevypadalo to ze se hadate. Spis naopak ;o)
<on> jo tak to nebyla ona...

Komentář: paranoidni?

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<a> fascnuje me zenska logika
<a> mama vari
<a> tak se ptam
<a> "za jak dlouho to bude?" ona ukaze na hrnec a rekne "knedliky"

<a> myslíš, že je dobré kriterium při hledání partnerky to jeslti umí upéct koláč?
<b> jo
<a> můžu se tě na něco zeptat?
<b> ne neumim...

Komentář: já si asi nikdy ženskou nenajdu...

<Slecna Martin> lidi jsou divni, prodavaji byt i se starou pani... :(
<Slecna Martin> no pockej, cti: Byt je v pùvodním stavu blízko je spoj MHD i na Prahu. Byt je zatížen vecným bremenem - 74 letá paní - doživotne.

Komentář: lidi jsou divni

<Lance> imho ale budu si muset koupit salu sparty, slavie a baniku... a pak az budu jezdit dom ve vlaku si ji vzdycky vymenim, podle toho s kterejma zpycenejma ozralejma pycema pojedu
<Lance> spartaaaaaa
<Lance> a ja: jasne, spartaaaaaa (pico blba)
<Lance> :D

<XMEDA> Helena je neekologicka... 8 milionu desek, to je priserny! :)
<PAN_SPRCHA> XMEDA: třeba se to bude dobře rozkládat, vzhledem k tomu že jsou to sračky

<plobo> kdo/co byli greci?
<Koljah> Greci - obyvatela Grecka omg
<plobo> kde je Grecko?
<Koljah> preboha
<Koljah> vies, kde je balkansky polostrov?
<plobo> hm, j
<Koljah> uplne na juhu
<plobo> jo Řecko!

Komentář: jazykova bariera :P

<Beezer> LOL
<Beezer> táta mě zavolal do kuchyně
<Beezer> nalejval si slívku do placatky
<Beezer> a trochu rozlil na linku
<Beezer> a prej na mě - volízni to, já řídím
<Buddy> :-D
<Beezer> to je moc

Komentář: Jak na psa...

<a> Cau, skočíme na pivko?
<b> jo, můžem.
<a> tak v 18:30 u ******
<b> dobře
...
<a> ROFL - sem netušil, že když se domluvíme že zajdem na pivko, že dojde jenom tvůj otec
<b> jj, normalne kdyz me nekdo napise, ja tu nejsem, tak s nim zajde tata

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.