Hlášky hodnocené kladně uživatelem „cuskokos“

<a> http://www.youtube.com/watch?v.... 2:58 moja oblubena scena
<b> Toto je najhorší film všetkých čias
<c> to je parodia na nejaky film?
<a> to je fantazy...okej kritiku uz neprijmam:D
<c> no ako fantasy mam rad, citam vela fantasy...ale toto je extremne nechutne a nicia tym dobru povest tohoto zanru. Tento film ma k fantasy asi tolko ako Shrek
<b> iba Like -y možem <c> dávať :D
<c> ked mas rad fantasy precitaj si radsej knihu, vrelo odporucam nieco od J. Cervenaka, P.Hofman, T. Pratchet, A.Sapkowski, L.Coleman...po pozreti tohoto filmu by som musel povedat, ze lepsie zahodenych niekolko hodin by bolo uz iba pri suseni chodnika z pred domu fenom za storocnej snehovej burky v odlahlej casti Aljasky..

Komentář: vystizny popis k filmu "Narnia"

<Xejvr> Tak jak si včera dopadnul? :D
<Márty> No, to že jsem chtěl spát s pisoárem si ještě pamatuju :D Ale to ještě není to nejhorší.. probudím se a vedle mě na posteli leží mrtvej bažant.. :D

Komentář: tombola :D

<a> kdybys z ty kalby vcera neutek, tak jsi neprisel o Pajinu legendarni hlasku
<b> hmmm
<a> vis jak ty servirky mely ty kabatky se spoustou knoflicku?
<b> jj
<a> tak Paja na ni pres pul stolu zarvala: "slecno, mate n-tej knoflik v n+1 dirce"

<IT> Ahoj holky, za chvíli jedu pro ty nový počítače, takže se odpoledne stavím a vyměním vám je.
<Prodejna> Tak to se těšíme:-). A dostaneme k tomu už ty placatý obrazovky, nebo budeme mít pořád ty starý s tím motorem vzadu?

<a> Požiar na Luníku IX: Hasiči bojovali s ohňom, Rómovia na nich útočili. Hádzali najmä deti.
<a> Preco som si myslel ze romovia hadzali po hasicoch deti? :D

* 1. 12. 2010 *
<a> letos jsem si poridil adventni kalendar
<b> na to uz si trochu odrostlej, ne?
<a> no, je to bedna a v ni 24 ruznych flasek piva, nektery kousky sou fakt luxusni
<b> :D dobry
<b> tak to preji prijemny prozitek adventu
* 8. 12. 2010 *
<a> :(
<b> proc ten smutnej smajlik?
<a> nerikej mi, ze kdyz si mival adventni kalendar, ze si nepodvadel...

<a> už si napsal tý holce ohledně Silvestra?
<b> ne, ale pracuju na tom
<a> ??
<b> šťouchnul jsem do ní
<a> aha... Až jí konečně napíšeš, tak jí nezapoměň popřát krásný Velikonoce

<a> Pane docente, jen ještě otázečka ohledně formy závěrečného testu. Bude to zase multiple-choice?
<b> Ne, to v žádném případě ne. Bude to a)b)c)d) s jednou možností správně, prostě jako každý rok. Víte, že já tyhle moderní metody zkoušení neuznávám.

<JABLKOzLIDLU> Co je špatného na mém nicku, administrátoři?
<Moderátorka> Jablko, děláš reklamu lidlu
<HRUŠKAzLIDLU> Už je ten nick ok? :D

Komentář: dobyvatel.cz chat

<a> schrodingerovu kocku na gymplu brat nebudete
<b> a nebo taky jo..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.