Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DMDave92“
23:57:12 <a> Ahoj, prosím ťa, mám malý dotaz.
23:58:03 <b> Promiň, dnes na tebe nemám čas.
23:58:56 <a> Jasne, tak dobrou noc. :)
00:00:46 <b> Tak, co potřebuješ?
<on> Tak sestřenice usnula a můžeme konečně vyrazit. Jsem ji musel přečíst pár pohádek.
<ona> Jsem myslela, že si říkal, že neumí česky. :)
<on> Neumí, četl jsem to v němčině. Sice nevím, o čem to bylo, ale vypadala spokojeně.
<a> Potřebuju vytvořit nějaký psycho temný intro na začátek alba které budem točit.
<b> Psycho temný intro? Mohu ti nahrát pekelné mlčení mé ženy.
<a> hoj lukáši, přeju všechno nejlepsi ke svatku :)
<b> čau, jmenuju se Libor ....
<b> ... a dneska má svátek Luboš
<on> Zlato ? <3 ... tak jsem nám zařídil tu dovolenou jak si chtěla :)
<ona> si skvělej ! opravdu v chaloupce v horách a na samotě aby nás nikdo nerušil ?
<on> jasně, je to chalupa v chráněný oblasti a mimo cesty, tak tam nás nikdo celej tejden rušit nebude :)
<on> akorát teda bude fuška tam donýst provijant (je to 4 kilometry pěšky furt dokopce)
<on> voda je kousek asi půl kiláku je studánka, kadibudka je za chalupou v lese, vařit můžeme na kamnech, není tam eletrika ani signál. Fakt uplně romantická samota !
<ona> SES ZBLÁZNIL ???!!! TAM NEJEDU :-(
<barmann89> čoveče, asi už jsem pochopil, proč se mojí sestře nedaří zhubnout
<barmann89> může za to trojčlenka
<bidlo20> jak to myslíš?
<barmann89> včera mi říkala, že kdesi četla, že 25g 80% čokolády denně pomáhá zrychlit metabolismus
<barmann89> jenže sehnala jen 40% tak si dala 50g aby se to vyrovnalo -_-
<a> Dnes som dal jednu skúšku za 2 a to som z tej otázky nevedel ani zaťať :)
<b> Ako to?
<a> Včera som bol u skúšajúceho na konzultácii a keď som odchádzal tak som mu povedal, že som sa ho ešte na niečo chcel spýtať, ale vôbec si neviem spomenúť, že čo to bolo a, že ho už nechcem zdržovať. Dnes na skúške som si vytiahol otázku a hovorím: No vidíte toto je presne to, čo som sa vás včera chcel spýtať, ale zabudol som. Tak mi to všetko vysvetlil a ja som len prikyvoval a hovoril niečo v zmysle veď to je úplne jasné, to je jednoduché atď. Nakoniec mi povedal, že na jednotku to teda nebolo a dal mi za dva :)
23:40 <hamster> Nevíte, kde svázat bakalářku?
23:41 <littleLark> V těchto pozdních večerních hodinách v okolí vysokoškolské koleje. Ale bacha, asi se bude bránit.
<a> cau, potrebuju tvoji IP, z niz se z domova pripojujes do prace, delame prostupy
<b> cau, ok, ale neznam ji, takze jak ji mam zjistit?
<a> www.whatismyip.com a ta cisla nahore mi posli, ok?
<b> ok
<b> nechce se mi je opisovat, opis si je sam, www.whatismyip.com
<Jitka> Nevěděla jsem, že máš tak příjemnou sestru. Proč ji nebereš sebou častěji?
<Jakub> Ona je v armádě, takže moc často doma nebývá. Navíc mi krade holky.