Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Zemeplocha“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

<Marthy> věk, číslo podprsenky a míry, jinak se s tebou nebavím
<Marthy> ne, to byl ftip :D
<Marthy> Já sem pepa... ty seš předpokládám <b>
<b> 16, B, 92/58/89
<b> vtip? aha...

Komentář: Správná slečna :)

<a> vy mate aky antivirak?
<b> ziaden
<a> a pred virusmi sa ako chranite?
<b> umyvam si ruky

<a> poradíš mi? prosím
<b> zjednodušíš
<a> jak?
<b> první rozšíříš podle vzorce a tím to převedeš na společný jmenovatel
<b> (a+b)*(a-b)
<a> nechápu ty smajlíky...

Komentář: matika trochu jinak...

<dc~> musim rict ze internet4g od tmobile je fakt velmi zajimave
<dc~> otevru na balkon, jede to 200kbps
<dc~> zavru na balkon, jede to 30kbps
<dc~> zavru na balkon a vytahnu zaluzie a jede to 60kbps
<dc~> takze fakt nevim, budto budu v teple a pomalu stahovat
<dc~> nebo zmrznu ale docela to pofrci :)
<dc~> hmm
<dc~> jdu si pro bundu :D

Komentář: neni nad mobilni internet :)

<Tomicqqq> konecne muzu poustet bedny na 95 procent je to mazec
-!- Tomicqqq has quit
-!- Tomicqqq has joined
<Tomicqqq> ta pica domaci me vyhodila pojistky kurva jedna

Komentář: Konečně můžu :)

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<a> fascnuje me zenska logika
<a> mama vari
<a> tak se ptam
<a> "za jak dlouho to bude?" ona ukaze na hrnec a rekne "knedliky"

<a> myslíš, že je dobré kriterium při hledání partnerky to jeslti umí upéct koláč?
<b> jo
<a> můžu se tě na něco zeptat?
<b> ne neumim...

Komentář: já si asi nikdy ženskou nenajdu...

<a> mmnt, budu muset skocit zelve pro pampelisky nebo nejaky listy
<b> kk
<b> a to je jako ta želva žere???
<a> ne voe, stavi si z nich domecek :D :D
<b> fakt??? a to je nějak splítá dohromady bo jak???

Komentář: kámoš je rozenej zoolog

<XMEDA> Helena je neekologicka... 8 milionu desek, to je priserny! :)
<PAN_SPRCHA> XMEDA: třeba se to bude dobře rozkládat, vzhledem k tomu že jsou to sračky

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.