Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Vendelina“

<a> no v jednej bani mas 230 malych trpaslicich banikov co tam dru jak voli a vladne medzi nimi napetie lebo kazdy sa kazdemu sere do roboty.. kedze ich je 230, tak napatie bude mat hodnotu 230V.Toto napatie produkuje energiu skryvajuci sa pod povrchom(t.j. prud)A teraz si predstav ze maju po sichte a potrebuju si tu enegriu uvolnit na niekom,s kym neziju v napati a tak na to im sluzi druha diera (manzelka).

Komentář: jak funguje zastrcka

<a> a mimochodem. Jít do *firma* je skoro jako na pracák s tím rozdílem, že pracuješ.

Komentář: Firma se skvělými platy

<ona> vies co mi dnes prebehlo hlavickou???
<on> dufam ze nic pevne

<a> Požiar na Luníku IX: Hasiči bojovali s ohňom, Rómovia na nich útočili. Hádzali najmä deti.
<a> Preco som si myslel ze romovia hadzali po hasicoch deti? :D

<b> keby som ti nahodou opravil ten pocitac, nemohli by sme my dvaja… spolu…ono...
<a> Co?!
<b> vies..
<a> Neviem?!
<b> sak jezis! co robia dvaja mladi ludia, ktori maju vela volneho casu a spolocne zaujmy…ked k sebe pasuju…
<a> noo...:D..radsej povedz cele a naraz
<b> no proste…nepojdeme spolu areny na nejakom funku?

<a> "Češi propadají anticikánismu, každý druhý tu Romy nechce, zjistil průzkum"
<a> coze? jen kazdy druhy?!
<b> mozna kazdy druhy ze 3

-!- <a> has joined
<b> tak kukam, ze sa ti podarilo chytit signal?
<a> coze?
<b> no niesom jediny clovek zo stanice co cumel na nejakeho blba, ktory z nicoho nic zacal liezt na strechu autobusovej zastavky

<on> ahoj tak jak se daři co ten tvuj...?
<ona> ahoj....co by nic...
<on> jakto vy už spolu nejste?
<ona> ne no.....
<on> to zni jako by ti to bylo fuk
<ona> tak celkem jo... on se z toho taky vzpamatoval rychle...včera jsem ho viděla s jinou
<on> a tobě to nevadí?
<ona> No nevadí mi když vidím bývalého s jinou,protože když jsem byla malá,máma mi vždy říkala,že hračky které už nechci mám nechat lidem v nouzi...

Komentář: kamoška byla vždycky pro charitu :D

<a> Na holky zabírají malý děti.
<b> No ale nesměj bejt tvoje.

Komentář: aneb Rozhovor o mladších sourozencích :D

<profesor> Vážená kolegyně, z názvu složky (nevimnazevprejmenujsi), jsem usoudil, že se nejedná o vaši práci. Z tohoto důvodu se dostavte k konzultačních hodinách a celou práci vytvoříte znovu, tak, abyste prokázala, že se skutečně jedná o vaši práci.

Komentář: FEK ZČU a následek "drobné" chybky jedné slečny při pokusu odevzdat někým jiným vytvořenou semestrálku...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.