Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Wery“

<a> Jsem Roman, je mi 27 a jsem volný ;-)
<b> Jsem Jana, je mi 23 a jsi mi volný ;-)

<KIIV> no jdu si chvili zahrat a spat
<@anydot> Co paris?
<KIIV> klavir

Komentář: #prgramatori@IRCNet

<a> Kuriózní věc, Linux nechtěl nabootovat, opakovaně se resetnnul, po vložení windows XP instalacniho CD normalne najel
<b> symbióza - někdy prostě nemůžeš žít bez parazita :)

<a> Nemá někdo zájem o malinký Yorkšíráky bez rodokmenu s očkováním? jsou fakt skvělý... berte, pejsek za 6000 a fenka za 6 a půl
<b> no fuj, takhle vydělávat na zvířátkách!! to je teda drahá večeře!
<c> a chutná líp fenka nebo pejsek?
<c> Mikoláš Orlický jo a sou bez umělejch přísad?
<a> sou absolutne bio
<c> A ze sojovyho masa nahodou nejsou?

Komentář: někdo to rád bio.. :D

<a> v patek mam volno.....ma nekdo plany na patek???pridal bych se...
<b> jo jdu betonovat plot, čekam te!!!

<a> Čus, tak co první trénink těch špuntů ? Umí aspoň trochu fotbal ?
<b> Čau, no de to, ale hned mě jeden mrňous oddělal ...
<a> ?
<b> se jich před tréninkem zeptam jestli už někdy hráli fotbal no a jeden nadšeně vykřikne "Já už několikrát na počítači".
<a> loool :D

Komentář: ta dnešní mládež...

<děda> Nefunguje mi zámek na autě. To bude hrozné až pojedu do obchodu. Se můžu akorát modlit
<> A chces teda nekam odvizt?
<děda> Myslíš jako do kostela?

<ona> Nevis, kdo byl u Mnichovske dohody za V. Britanii? Ja si ted nemuzu vzpomenout
<on> Prosimte ja ani nevim kdo tam byl za nas

<a> Tak mě vyšlo, že jsme za poslední týdne najeli se služebákem 120687 km.
<a> Domnívám se, že jsem někde udělal početní chybu.
<b> No jestli ne, tak přihlas do Formule 1.

Komentář: Felicia 1.3 LXi...

<a> Inak ti ITci su fakt niekedy ako z inej planety.
<b> tj, co sa stalo?
<a> Vies ako mam ten novy job. Tak sef pise mail ITckarovi do Ceska ze "Ahoj, Stanislave, timhle bych ti chtel predstavit tveho noveho kolegu, Frantiska Vanka. Bude delat na xxx, prosim Te, udelej mu pristup do yyy."
<b> mno a?
<a> a mne dojde mail od Stanislava ze username: frantiska.vanka password: xxxx
<b> omg lol :D

Komentář: copy-pastoza :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.