Hlášky hodnocené kladně uživatelem „noonick“

<A> Čest, ty si se včera prej líbal s tou blondýnou v modrym tričku ?
<B> Jo, chvíli. Proč ?
<A> Kdybys do tejdne dostal angínu tak je ode mě :D

Komentář: Sejdeme se na infekčnim ! xD

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<a> hale jak v přírodě poznám kde je jih?
<b> Podle orientace solárních elektráren

<a> Sedim u segřinýho stolu, nudim se. Najednou mi padnul do oka její růžovej lak na nehty a tak sem si nalakoval nehty.
<b> Ještě že tam nemá tampony...

<a> Můžeš mi prosím poslat něco o alfa reduktázách?
<a> Na seznamu mi to nic pořádnýho nenajde..
<b> Google!!
<a> Po 5ti minutách brnkání na logo zapomínám co jsem hledal :/

<a> Tak jsme měli ve škole tu inspekci...
<b> A? Co dělali?
<a> Právě že nic...:D
<a> Na Matiku přišel starší pán s notebookem a kávou, sednul si do zadní lavice a když se chtěl napít tak omylem drcnul loktem do klávesnice...
<b> A co já s tím?
<a> No chvíli vydrž.
<a> No a když jsme něco počítali tak se z notebooku ozvalo HEADSHOT!!! :D:D:D

Komentář: Pán je závislák...:D:D:D

<a> Takže si to zrekapitulujem... Ty tvrdíš, že máš holku, je do tebe zamilovaná až po uši a není vymyšlená?
<b> Když to řekneš takhle, taky mi to připadá nereálný...

<a> To byl zase den v práci...
<b> Coppak? Povídej!
<a> No <c> si přinesl do práce šarartici
<b> a co?
<a> No když jsem ho viděl, jak jí pije, tak jsem si vzal ten návod a přečetl jsem si ho.
<a> pak jsem se ho s vážnou tváří zeptal, jestli ví, jak se to má používat?
<b> věděl?
<a> no zeptal se mě, že jak a já mu přečetl, že má užívat šest lžic deně
<b> kolik toho vychlastal? :D
<a> no on se kouknul na tu láhev kde byla poslední čvrtinka, poškrábal se na hlavě a řekl že radši půjde...
<b> :D:D příjemně strávené chvilky na záchodě :D

Komentář: prej to šlo rychle...

<status na fcb> Hej lidi, kdo mi přeloží projekt z němčiny za 300 Kč?
<Dave> Já ....
<Max> Já ti to klidně vypracuju za 250.....
<Huráb M.> a já ti to za 500,- opravím, teda pokud nechceš za 5.

Komentář: Proč nemít učitele v přátelích.....

<a> jak si tak projíždim ty zápisky z přednášky, tak bych je dokázal časově seřadit jak šli za sebou, i kdybych nevěděl o co v nich jde
<b> jo a jak? to mě fakt zajímá
<a> 1. stránka- úhledně psaný, zvýrazňovaný zvýrazňovačema, část textu obtáhnuta červeně 2. stránka- úhledný, fixou podtržený jen dvakrát, zbytek jen barevnýma tužkama 3. stránka- méně úhledný, už vůbec nepodtrhávaný, 4. stránka- neúhledný, bez podtrhování, po straně se objevují obrázky kytiček, sluníčka, postaviček a něčeho, co vypadá jako banán 5. stránka- pár výpisků a pán s cylindrem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 5 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.